Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı... Yaz sezonu yaklaşırken kanallarda yayınlayacağı dizileri belirlemeye başladı. Haziran ayından itibaren diziler sezon finali ya da final yaparak sezonu bitirirler. Bazı diziler sezon finali yapar eylül ayında yeni bölümleri ile devam eder. Bazıları ise final yaparak ekranlara veda eder.

Darısı Başımıza dizisi de bu dizilerden sadece birisi. Darısı Başımıza dizisi Gold Film‘in yapımcılığında yayınlanacak. Yeni dizinin bilgilerini de sizlerle konumuzda paylaşmak için bu konuyu açtık. Gold Film yaz sezonu için şimdiden iki üç dizi ayarladı bile. Gold Film Erkenci Kuş ve Mükemmel Hata dizilerinin de yapımcısı aynı zamanda. Erkenci Kuş dizisinin kanalı belli oldu. Erkenci Kuş dizisi Star tv de yayınlanacak.

Darısı Başımıza dizisi oyuncuları bilgileri için TIKLAYINIZ…

Mükemmel Hata dizisinin kanalı henüz belli değil. Ancak konumuz olan Darısı Başımıza dizisinin kanalı da belli oldu. Darısı Başımıza dizisi Show tv de yayınlanacak. Show tv nin kendi dizileri olan ve reytinglere ilk sıralardan giren Yeni Gelin ve Çukur dizisi sezon finali yapacak. Onların yerine de yaz sezonunda Show tv yi reytinglerde başarılı kılacak bir kaç diziye ihtiyacı var. Bakalım yeni dizileri başka neler olacak?

Darısı Başımıza dizisi oyuncuları bilgileri konusunu bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Şimdilik dizi oyuncuları için arayışlar sürüyor.

Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları kimler: Dizinin Başrollerinde Elif Doğan ve Ozan Dolunay‘ın yer aldığını hemen söyleyelim. Yaz dizisi olunca akla aşk dizisi geliyor. Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Darısı Başımıza dizisinin senaryosunu daha önce yine yaz dizisi olarak başlayan Güneşi Beklerken, Evli ve Öfkeli, Güneşin Kızları gibi başarılı dizileri de yazıp kaleme alan Deniz Dargı yazıyor.

Darısı Başımıza Dizisi Oyuncuları daha seçilmeye ve deneme çekimlerine katılmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, Sevinç Erbulak ve Deniz Özerman gibi çok başarılı isimlerinde kesin olarak yer aldığını hemen belirtelim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2018