Darısı Başımıza Dizisi Tekrar Bölümleri Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Darısı Başımıza Dizisi Tekrar Bölümleri Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Darısı Başımıza dizisi yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği senaryosunu Deniz Dargı’nın yazdığı yönetmenliğini de Barış Yöş’ün yaptığı bir yaz dizisi olarak ekrana gelecek.  Show tv de yayınlanacak olan Darısı Başımıza dizisi çarşamba günleri ekrana gelecek.

Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosunda da tecrübeli ve genç oyuncular birlikte yer alıyor. Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı yer alıyor.

Darısı Başımıza Dizisi Tekrar Bölümleri Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Başrollerini Elif Doğan, Ozan Dolunay, Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, Açelya Topaloğlu, Sevinç Erbulak, Özgün Karaman ve İbrahim Kendirci’nin paylaştığı ‘Darısı Başımıza’ çarşamba 00.15 (üç kez üst üste yayınlanacak), perşembe 15.30 – 02.30cuma 03.00cumartesi 23.15 ve pazar 15.00’te de ekrana gelecek.

Darısı Başımıza dizisinin konusu da; Ozan sahilde dans eden Öykü’nün güzelliğine hayran kalır. Öykü istemediği Cem ile evlenmek zorunda kalır. Ancak evlenmek istemez. Canan ve Zerrin karşı karşıya gelir. Öykü bu düğünden nasıl kurtulacak? Gerçek sevdiği insanın Ozan olduğunun ne zaman farkına varacak? Darısı Başımıza dizisi bilgilerini konusunu sizlerle paylaştık.

Darısı Başımıza dizisinde Zerrin fedakar bir annedir. Bu hayattaki tek beklentisi de çocuklarının mutlu bir yuva kurduğunu görmektedir. Zerrin çocuklarının evlenmesi yönünde umudu kesmişken Öykü’nün evlenmek istemesi onu çok mutlu eder.

Darısı Başımıza dizisi 4 Temmuzdan itibaren Showtv ekranlarında yayınlanacak. 4 Temmuz çarşamba akşamına denk geliyor. Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanan dizinin hafta boyunca ilk hafta olması sebebiyle tekrarına yer verilecektir.

Darısı Başımıza dizisi ilk bölümü 4 temmuz çarşamba yayınlanacak. 4 Temmuz da 22.00 ve 00.15 te tekrarı yayınlanacak. 5 Temmuz 15:30 ta 7 Temmuz 23:15, 8 Temmuz Pazar 15:00 da tekrarları yayınlanacak. Kaçırmak ve tekrar izlemek isteyenler için yayın akışlarını paylaştık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018