Darısı Başımıza Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Darısı Başımıza dizisi 4 Temmuz çarşamba akşamından itibaren Showtv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yayınlandığı günden itibaren aldığı reytingleri ve reyting sıralamasını sizlerle paylaşacağız. Böylelikle başarısını izleyip yeni sezonda yayınlanma hakkı kazanacak mı öğreneceğiz.

Gold film’in yapımcılığını üstlendiği Darısı Başımıza dizisi Çarşamba günü yayınlanmaya başladı. Darısı Başımıza dizisinin senaryosunu Deniz Dargı yazarken yönetmenliğini Barış Yöş üstlendi. Darısı Başımıza dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı ilk günden itibaren reytingleri nasıl? Darısı Başıma dizisi yeni sezonda yayınlanacak mı yoksa bir yaz dizisi olarak kalacak mı? Bu soruların cevabı için bu konumuzu açtık.

Darısı başımıza dizisi oyuncularının başarılı olacağına ve bu dizinin tutmasında büyük rol oynayacağını düşünüyorum. dizinin başrol oyuncuları olan Ozan dolunay ve Elif Doğan’ın uyumlu olacağını ve hayran sayfalarının oluşacağı kanaatindeyim. Darısı Başımıza dizisinin diğer oyuncuları gerçekten başarılı isimler Devrim Yakut, Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı.

Darısı başımıza dizisinin başrol oyuncuları olan Ozan ve Öykü karakteri arasındaki aşk bu yaza damgasını vuracak Ozan Öykü’yü sahilde ilk gördüğü zaman ona aşık olacak. Öykü ise evliliğin arefesinde biridir. Cem ile evlenmek istemese de buna mecbur kalır. Ancak Öykü’de Ozan’a aşık olur ve bu evliliğe karşı çıkabilecekler mi? Öykü’nün annesinin tek hayali kızların mürüvvetlerini görmekken yine ne engelle karşı karşıya kalacak?

Darısı Daşımıza dizisinin konusu tam bir yaz aşkı. Yazı televizyon başında geçiren seyircinin de istediği aslında böyle bir aşk hikayesi. Darısı Başımıza dizisinin enerjisinin yüksek olacağını düşünüyoruz. Dizinin yaz sezonunda reytingi en yüksek olacağını düşünüyoruz. Ancak sadece bir yaz dizisi olacak olarak kalabilir muhtemelen. Çünkü sezon başladığında eski diziler yerlerini alacak ve yaz dizilerinin reytingleri düşecektir. Darısı Başımıza da öyle bir dizi olabilir.

Darısı Başımıza dizisinin reytinglerini hafta hafta sizlerle paylaşarak yeni sezona imza atacak mı tahminlerimizi daha kesin ifadelerle belirtmiş oluruz. Siz Darısı Başımıza dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Darısı Başımıza Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? (4 Yorum)

  1. Uzun zamn dir film izlemeyen ben bu gün darısı başımıza dizisini izliyorum çok romantik eğlenceli tam bi yaz akşamlarına yakışan bi film artık çarşamba günü show tv kanalı açılacak ençok öykünün o masum oynayışı rüyanın deli dolu olması zerrinin de tam bi günlük hayatta ki gibi davranışları konuşması yani izleminizı tavsiye ederimmmm anlatmaya gerek yok izleyin ve gorunnnnnn

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018