Darısı Başımıza Nur (İlay Erkök) Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri

Yeni dizilerden birisi olan Darısı Başımıza dizisindeki Nur karakteri herkesin dikkatini fazlasıyla çekmiş görünüyor. Zaten googlede arayıp buraya geldiyseniz sizlerde onlardan birisiniz demektir. Bizde bu sayfada sizler için Darısı Başımıza Nur (İlay Erkök) Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri hakkında detaylar için yazmak istedik.. İşte haberimiz..

Darısı Başımıza dizisinde Nur karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlay Erkök’tür. İlay Erkök bir süredir dizilerde aktif olarak rol almakta ve başarılı bir çizgi tutturduğu için yeni dizilerin aranan oyuncularından birisi olmuştur. Darısı Başımıza dizisinde Nur karakterini canlandıracak olan oyuncu dizide Şerifenin de kızını oynamaktadır. Aşağıda gördüğünüz analı kızlı Şerife karakter ve onun kızı rolündeki Nurun resmini görüyorsunuz:

Darısı Başımıza Nur karakteri oldukça güzel alımlı bir karakteri canlandırmaktadır. Zenginlik hayallerini annesinden almış olan Nur, Şerife kadar olmasa da yinede zengin bir koca bulduğunda evlenmekten kaçınmayacaktır. Dizide buna vurgu yapılacak sık sık. Darısı Başımıza Nur rolündeki İlay Erkök oldukça alımlı ve güzelliği ön planda tutmaya ve çevresindekileri etkilemeye çalışacak doğal güzelliğe sahip bir güzel genç kızdır.

Darısı Başımıza Nur karakterini canlandıran İlay Erkök gerçek hayatta kimdir bilgileri neler kısaca göz atalım: 1993 yılında İstanbulda doğan İlay Erkök, İstanbul Üniversitesinde Tiyatro bölümü okumuştur. 2013 senesinde ilk dizi deneyimi olan Güneşi Beklerken adlı dizide rol almış ve daha sonra İnadına Aşk ve Hayatımın Aşkı gibi dizilerde rol almıştır.

En son olarak İlay Erkök oynamış olduğu Darısı Başımıza dizisinde yine yan rollerden birisi olan Nur karakterine hayat vermekte ve oldukça güzel bir kızı canlandırmaktadır. Zengin koca arayışı ile akıllarımıza yer edinecek olan Darısı Başımıza dizisinin Nur rolünü oynayan İlay Erkök bakalım sizler tarafından da beğenilecek mi izleyip göreceğiz..

Sizlerde Darısı Başımıza Nur (İlay Erkök) Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz lütfen aşağı yorum olarak yazınız. Darısı Başımıza Nur rolündeki İlay Erkök İnstagram adresini merak edenler için hemen yazalım: instagram.com/ilayerkok  Darısı Başımıza Nur (İlay Erkök) instagram resimleri:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018