Darısı Başımıza Oyuncuları Nilay Deniz ve Ozan Dolunay Kimdir Bilgileri

Darısı Başımıza Oyuncuları Nilay Deniz ve Ozan Dolunay Kimdir Bilgileri... Darısı Başımıza dizisi yaz aylarında Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Show tv nin yaz dizilerinden olan Darısı Başımıza dizisinin oyuncuları netleşmeye başladı.

Darısı Başımıza dizisi başrol oyuncuları Nilay Deniz ve Ozan Dolunay oldu. Darısı Başımıza dizisinin yapımcısı Faruk Turgut. Faruk Turgut daha önce Güzel Köylü ve Hanım Köylü gibi dizilerde yapımcılık yapıyor. Darısı Başımıza dizisi yaz aylarında sizi güldürmeye geliyor. Darısı Başımıza dizisi oyuncuları konusunu da sizlerle paylaşıyoruz.

Darısı Başımıza dizisi dizisinin senaryosunu ünlü senarist Deniz Dargı yazıyor. Darısı Başımıza dizisi için oyuncu ve cast çalışmaları başladı. Devrim Yakut, Nergis Kumbasar, Sevinç Erbulak ve Deniz Özerman gibi başarılı oyuncuları Darısı Başımıza dizisinin oyunculuğunu üstlendi. 2018 2019 yaz sezonu haziran ayından itibaren Darısı Başımıza yayınlanacak.

Darısı Başımıza dizisi başrol oyunculuğunu Nilay Deniz ve Ozan Dolunay oynuyor. Nilay Deniz kimdir? Nilay Deniz 1993 Aydın doğumlu. Nilay Deniz tiyatro oyunculuğu eğitimi almıştır. 16 yaşında güzellik yarışmasına katılmış ancak derece yapamamıştır. Ancak bu yarışma da Serdar Akar tarafından farkedilmiştir.  İlk olarak 2010 yılında Behzat Ç dizisinde rol almıştır. Mor Menekşeler, Hayat Beş Kala, Güneşi Beklerken, 20 Dakika, Ah Neriman, Aşk Yeniden, Dayan Yüreğim ve Ateşböceği dizilerinde rol aldı.

Darısı Başımıza dizisi Ozan Dolunay kimdir? Ozan Dolunay 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştır buradaki performansı ile tanınmıştır. Sonrasında dizilerde rol almıştır. Tatlı Küçük Yalancılar, Oyunbozan, Yüksek Sosyete ve Lise Devriyesi dizilerinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2018