Darısı Başımıza Reyting Sonuçları İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlar Nasıl?

Darısı Başımıza Reyting Sonuçları İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlar Nasıl? Darısı Başımıza dizisi yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor. Eğlenceli aşk hikayelerinin yer aldığı romantik komedi tarzındaki dizinin oyuncuları da hem genç hem de tecrübeli oyuncularla dolu. Elif Doğan ve Ozan Dolunay’ın başrolünü paylaştığı dizi de Devrim Yakut  tecrübeli oyuncu kadrosunda. Deniz Dargı’nın senaryosunu yazdığı dizi de yönetmen koltuğunda Barış Yöş var.

Darısı Başımıza dizisinin konusu; Anne Zerrin’in tek hayali kızlarının mutlu bir yuva kurduğunu görmek. Ama kızları onun bu hayaline cevap verebileceklermi? Rüya eski bir oyuncuya platonik aşıktır. Serkan ise tam bir anne kuzusudur. Öykü ise yurtdışındadır ve iş güç evlenmek hayalleri arasında yoktur. Ancak hayatlar değişir. Zerrin bir gün Öykü’nün evleneceği haberini alır ve şok olur.

Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekler. İki aile karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Bakalım bu evlilik olacak mı yoksa durumlar değişecekmi? Hem romantik hem komik sahnelerin bolca olacağı dizi yaz sezonuna eğlence katmaya hazırlanıyor. Darısı Başımıza dizisi  Gold Film’in yapımcılığını yapıyor. Darısı Başımıza dizisi çekimleri İzmir’de yapılıyor.

Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

Darısı Başımıza dizisi Show tv ekranlarının en eğlenceli dizisi olacaktır. Yaz sezonunda yayınlandığı sürece reytingleri nasıl olacak izlenecek mi sizlerle paylaşacağız. Yayınlandığı günün de izlenme oranları reyting sıralamasını sizlerle paylaşıp yeni sezonda devam edip etmeyeceğini sizlerle paylaşacağız. Darısı Başımıza dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Darısı başımıza ilk bölümü ile 4 temmuz çarşamba ekrana geldi Show tv de. 3.99 oranındaki total reyting ile günün birincisi olsa da düşük reytingler dizi yapımcısını ve kanalı pek memnun etmedi diyebiliriz. İlerleyen haftalarda Darısı başımıza reytingleri nasıl olur bilemiyoruz ama ilk hafta resmi sonuçlar şöyle:

Darısı başımıza Reyting sonuçları sıralaması:4 temmuz çarşamba reytingleri darısı başımıza

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018