Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam Filmi Videosu

DeFacto 2018 Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam Filmi Videosunu burada sizlere sunuyoruz.. DeFacto Reklamında Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli bir araya geldi ve oldukça güzel bir reklam filmi ortaya çıktı. Defaktonun yeni reklam yüzü olan ikili çok güzel bir reklam filmiyle giriş yaptı..

DeFacto yen, 2018 Ekim ayında başlayacağı yeni Stüdio konseptinin sunumu için anlaştığı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli  Reklam Filmi Videosunda oldukça güzel ve samimi pozlar verdi. Sevilen oyuncular dizileri ile herkesin beğenisini kazanmaya devam ederken DeFacto Reklamıyla da ekrana gelmeye başladılar..

Daha öncede Defacto Reklamı Müziğini sizlere sunmuştuk ve (Aras Bulut İynemli) Relax Ol Reklam Şarkısını ilk önce sitemizde izlemiştiniz.. Şimdi de 2018 Ekim ayınca reklam filmi yayınlanmaya başlayan DeFacto yeni Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam Filmi Videosunu ilk olarak sizlere sunuyoruz buradan..

Spor bir araba ile Aslı Enverin yanına gelen Aras Bulut İynemli oldukça güzel ve tatlı ifadelerle yaklaşıp Artık beraberiz hoş geldin diyor. Arabanın üstüne çıkan Aslı Envere Havalısın diyen Aras Bulut İynemliye Aslı Enver de Sende biraz fazla rahatsız diyerek yanıt veriyor.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam Filmi Videosu

Defactonun Studio havalı biraz fazla rahat sloganıyla sunmaya başladığı yeni reklam filminde Aras Bulut İynemli ve Aslı Enver iyi bir ikili oluşturmuş ve izleyen herkes benim gibi reklamı beğeniyor. Sizlerde Aras Bulut İynemli ve Aslı Enverin yeni reklam filmi olan Defacto Studio reklam filmi videosu ile de beğeni kazandı.

Siz nasıl buldunuz Defacto Studio kolesiyonunu ve Aras Bulut İynemli ve Aslı Enverin birlikte çektikler yeni reklam filmini yorumlarınız ve görüşlerinizle aşağı yazabilirsiniz.

DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam Filmi Videosundaki müziğin adı nedir?

DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam müziği hakkında özel bir müzik bestelenmiş görünüyor. Sizlerde merak ediyorsanız aşağı yazarak bizim gibi merak eden arkadaşlar müzik ve şarkı hakkında bilgi verebilirsiniz.

DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam müziği şarkısı nedir diye merak edenler içinde buraya orjinal müziği yazalım hemen: Deeperise – Raf ft. Jabbar DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli Reklam müziği şarkısı video klibi:

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

4 Yorum Var

4 Comments

 1. Coci

  13 Ekim 2018 at 12:45

  teşekkürler.

 2. Anonim

  7 Ekim 2018 at 15:22

  Müzik kimin

  • Anonim

   8 Ekim 2018 at 10:27

   Benim

  • Mustafa Özcan

   8 Ekim 2018 at 21:51

   Mesut Yılmaz RAF isimli şarkı

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top