Defacto Reklamı Müziği (Aras Bulut İynemli) Relax Ol Reklam Şarkısı

Defacto Reklamı Müziği (Aras Bulut İynemli) Relax Ol Reklam Şarkısı… Defacto bu sezon reklamında Aras Bulut İynemli boy gösteriyor. Daha önceki reklam filminde Hande Erçel’le rol alan Aras Bulut bu sefer ki reklamda yalnızdı. Tabi birçok kadın oyuncu ardı ama ünlü bir isim yer almıyordu Aras Bulut’tan başka.

Defacto 2003 yılından itibaren piyasadaki yerini almıştı ve hızla ilerledi. Aras Bulut İynemli Defacto için kamera karşısına geçti.  Genç nüfusu hedefleyen giyim tarzı olan relaks giyimin reklamı yapılıyor. Haftanın farklı günlerinde farklı mekanlarda ki insanların relaks hallerinin gösterildiği reklamda Publicis imzalı reklam filmi aracılığıyla anlatılıyor.

Defacto giyim markasının reklam yönetmenliğini Autonomy Ali Demirel üstleniyor. Defacto bu reklam filmiyle pantolon giymenin rahatlığını ve özgürce hareket etmenin keyfini anlatıyor. Reklam filminin sloganı şöyle;

“Cumartesi, pazar, pazartesi…
Koşarken, kovalarken, dans ederken…
Orada ya da burada, nerede olursan ol, relaks ol”

Aras Bulut İynemli’nin reklam filminde boy gösteriyor ve genç erkeklerin ve kadınların dikkatini çekmeyi hedefliyor. Yaz sezonunda bunu başarabildi mi satışlardan anlaşılacaktır. Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı reklam filmini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız…

Defacto Reklamı Müziği (Aras Bulut İynemli) Relax Ol Reklam Şarkısını sizlere sunduk.  Defacto Reklamı Müziği (Aras Bulut İynemli) Relax Ol Reklamından sonra yeni sezonda Aslı Enver ile Aras Bulut İynemli yeni Defacto reklamında buluştular.

DeFacto Reklamı Aslı Enver ve Aras Bulur İğnemli Reklam Filmi Videosu.. TIKLAYIN

Aslı Enver ile Aras Bulut İynemli Defacto reklam müziğini merak edenler var: Müziğin adını bilenler aşağı yazarsa seviniriz, şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Defacto Reklamı Müziği (Aras Bulut İynemli) Relax Ol Reklam Şarkısı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018