Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Yeni Diziler

Deli Fişek Dizisi Başrol Oyuncuları Konusu Tüyoları Özeti (Atv)

Her geçen gün yeni dizilere imza atan kanallardan birer birer yeni sezon dizileri de dökülmeye devam ediyor. Son bomba Atv den geldi. Yeni dizinin adı Deli Fişek… Deli Fişek dizisinin cast çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Deli Fişek dizisinin çekimleri için özel bir tatil beldesi seçildi. Deli Fişek dizisi nerede çekiliyor diye sorarsanız çekimler Bodrum’da yapılacak.

Deli Fişek Dizisi Başrol Oyuncuları henüz açıklanmasa da bazı tüyolar geldi bizlere. Ancak açıklanmadan kamuoyuna sunmak istemiyoruz. Deli Fişek dizisini çekecek olan yönetmen de belli oldu ama onu açıklayalım hemen. Aksiyon hikayesiyle dikkat çeken Deli Fişek dizisinin yönetmen koltuğunda oturacak isim Devrim Yalçın.

Daha önce “Krem” adlı diziyi çeken Devrim Yalçın, “Deli Fişek” dizisinin yönetmenliğini yapacak. Yalçın son olarak  “Adı Efsane” dizisini yönetmiş ve dizi bir süre önce final yapmıştı. Deli Fişek Dizisi Başrol Oyuncuları belli olunca resmi olarak aşağı ayrıca ekleyeceğiz. Atv de ekrana gelecek olan Deli Fişek dizisi 2018 Ocak ayınca veya Şubat ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

Deli Fişek Dizisinin Konusu Tüyoları Özeti ve fragmanını daha sonra detaylı olarak sizlere sunacağız. Sizlerde dizi hakkında merak ettikleriniz varsa aşağı yazın lütfen.. İpucu verelim oyunculardan birisi: Deli Fişek Dizisi Başrolünde Leyla Lydia Tuğutlu olabilir.. ATV ekranlarında yayınlanacak dizinin başrol oyuncuları ise son olarak Aşk ve Gurur dizisinde rol alan Damla Sönmez ve son olarak Kara Yazı dizisinde rol alan Ushan Çakır olacak.

Bunu Görmelisin!  Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman?

Deli Fişek Dizisi Başrol Oyuncuları

2018-2019 sezonunda ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan ve oldukça farklı bir konusu olduğu düşünülen yeni dizi Deli Fişek için çalışmalar ve oyuncu seçimleri devam ediyor. Atv ve Ortaks Yapım’ın yapımcılığında yeni yayınlanacak ola dizinin başrol oyuncuları kesinleşti. Dizide başrolleri Damla Sönmez ve Ushan Çakır gibi deneyimli oyuncular oynayacak.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Yeni Diziler

To Top