Deli Gönül 4 Eylül Kurban Bayramında Var mı Yayınlanacak Mı?

Deli Gönül 4 Eylül Kurban Bayramında Yayınlanacak Mı?… Deli Gönül dizisi Kurban Bayramında yayınlanacak mı? Deli Gönül pazartesi akşamları Foxtv ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlanan en son bölümünde olanları hatırlayalım. Fatmanur ve Kadir aşklarını yaşayacakları zaman yine engeller çıkar.

Kadir Fatmanur’a ihanet etmiştir. Hastaneye Ahmet’in elini tutarak gelmesi ona yıkım olur. Ama kızı Şükran’ın iyileşmesi ona bir teselli olmuştur.  Deli Gönül dizisinde Fatmanur ve Kadir aşkını izlemek isteyen seyirci artık bir hafta mola vermek zorunda.

Deli Gönül dizisi en son 28 ağustos pazartesi yayınlandı. Ancak sonrasında yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman yayınlanmayınca da acaba yeni bölüm yok mu sorusu akıllara geldi? Deli Gönül 28 Ağustos var mı yok mu Deli Gönül 28 Ağustos yeni bölüm olacak mı soruları netlik kazandı

Kurban Bayramının birinci günü olması sebebiyle kanallar özel program hazırlıyor. Bu yüzden de yeni bölüm yayınlanmayacak. Deli Gönül dizisi yeni bölümü 11 eylül pazartesi yayınlanacak.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.