Deli Gönül 5. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Temmuz

Deli Gönül 5. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Temmuz.. Deli Gönül dizisinin 5. bölümünde Fatmanur ve Ahmet’in evliliği Kadir’in içinde beslediği tüm hayallerini yıkar. Kadir’i mutlu edecek tek şey kızı Şükrandır. Şükran onun hayata bağlanma sebebidir.

Türkan ise Kadir’i kazanabilmek için tehlikeli kararlar alır. Bu kararı herkesin hayatını değiştirebilir. Kadir Fatmanur’a, Fatmanur’da Kadir’e neden bırakıp gittiğini sormak isterler. Ama ikisi de bu cesareti kendilerinde bulamazlar.

Fatmanurda Kadirde yaralı kalplerini teselli etmeye çalışırlar.  Kadir Fatmanuru öldü sandığı için böyle davranmıştı ve kendine söylenen yalanların hesabını soracaktır. Hayri Kadirin bunları öğrenmesine daha çok öfkelenir ve düşmanlığı artar.

Deli Gönül 5. Bölümde Nuran Hayrinin yanlış kararlarının ardından olanları saklamak için tehlikeli oyunlara baş vurur. Kadirde Fatmanurda gözlerinde bir ışık ararlar içlerinde küllenen aşkı yeşertmek için.

Deli Gönül 5. Bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle… Deli Gönül dizisi yorumlarınızı ve beklentilerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.