Deli Gönül 6. Bölüm Fragmanı Özeti 7 Ağustos Pazartesi

Deli Gönül 6. Bölüm Fragmanı Özeti 7 Ağustos Pazartesi.. Deli Gönül dizisi yeni bölümde Fatmanur Kadir’le hesaplaşmayı düşünürken Ahmet zamansız gelir ve yarım kalır hesaplaşması. Ama Fatmanur ve hesaplaşmayı yapmaya kararlıdır. Kadirin sorusu karşısında kararlarını sorgulamaya başlar.

Kadir Türkana okuldan ayrılmak istediğini söyler.  Sevdiği kadınla aynı yerde olmak onu çok üzmektedir. Türkan’ın ise Kadir’i bırakmaya niyeti yoktur. Kadir okulda zor durumda kalır çünkü Şükran’ın annesinin olmaması okulda gerginlik yaratır.

Kadir Şükran için bazı kararlar verir kızına yardım etmek ister ancak kendini zor duruma düşürür. Türkan Kadire yardım ediyor gibi görünüyor. Ancak Kadir’i zor durumda bırakacak bir sürpriz hazırlamaktadır. Fatmanur ve Ahmete ailesi sürpriz hazırlar.

Nihatı tehlikeli olaylar beklemektedir. Venüs’ün ve Şafak’ın dikkatinden kaçmaz Şule ve Selimin arkadaşlığı. Şafak Şule’ye aralarının Selim yüzünden bozulduğunu ima eder ve Şule de onunla konuşma yapar. Deli Gönül 5. Bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.