Deli Gönül 9. Bölüm Özeti Fragmanı Şükran İyileşecek Mi?

Deli Gönül 9. Bölüm Özeti Fragmanı Şükran İyileşecek Mi?.. Deli Gönül dizisi yeni bölümünde Fatmanur ve Kadir sevgilerini birbirlerine itiraf ederler ve Antakya’ya geri dönmeye karar verirler. Fatmanur için zor bir karardır ailesini sevdiklerini geri de bırakıp aşık olduğu adama gidecektir.

Antakya planlarını yaparken beklenmeye gelişmeler planın ertelenmesini gerektirir. Kadir’in şimdilik en büyük düşüncesi Şükranı hayatta tutmaktır. Kadir’in ameliyat için çok paraya ihtiyacı vardır ve Türkan’ın yardımını kabul etmek zorundadır. Ama bunu kabul ederken yine bir oyunun içine düşer.

Şafak her şeyi kaybettiğini düşünürken bir fırsatla ablasını durdurma şansı yakalar ve bunu kullanacaktır. Hayri ve Nihat arası bozulmaya devam ederken Nihat babasından intikam almaya çalışır. Ama ummadığı bir olay tüm dengeleri bozacaktır.

Deli Gönül 9. bölüm özeti ve fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaştık. Fatmanur ve Kadir ne zaman mutlu olacak? Şükran iyileşecek mi? İlerleyen bölümlerde bu soruların cevaplarını alacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.