Deli Gönül Dizisi 4. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Temmuz Pazartesi Fox Tv de

Fox TV de ekrana gelen yaz dizisi Deli Gönül’ün yeni 4. bölümünde neler olacak? Tuvana Türkay ile Murat Ünalmış’ın başrolde oynadığı ve oldukça izleyiciyi çeken bir dizi olan ancak salı günündeki dizi yoğunluğundan dolayı salıdan pazartesi gününe alınan Deli Gönül 4. bölüm özet ve fragmanında neler olacak?

Fox tv de ekrana gelen Deli Gönül dizisinin ilk 3 bölümü geride kaldı… Dizinin 4. bölümü ise 24 temmuz pazartesi günü izleyici ile buluşacak. Deli Gönül Dizisinin 4. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Temmuz Pazartesi Fox Tv de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Peki dizinin 4. bölümünde neler yaşanacak?

Fox TV dizisi Deli Gönül’ün 24 Temmuz Pazartesi 20.00’de yayınlanacak 4. bölüm özeti ve tüyoları şöyle: Kadir, Türkan ile evlenme fikrinin kendini Şükrana götüreceğinden emindir. Ancak Şükran’ı geri almak ona ulaşmak o kadar kolay değildir. Yolun başında olan Kadir bunu görmez.

Kadir olayların akışına kendini bırakmıştır. Fatmanur’un ölmüş olduğunu nasıl kabullenmesi gerektiğini hayat karşısına çıkaracağı yollarla ona öğretecektir.. Kadir Fatmanur’a duyduğu aşk ve özlemle her yaptığı iş ve davranış aslında farkında olmadan, Hayri için bir tehlike oluşturmaktadır.

Fatmanur Ahmet ile evlenecek mi? Ahmet ile Fatmanur tanışacak mı nasıl bir tehlike onları bekliyor? Tüm bu sorular yanıtlarını bekliyor..  Deli Gönül Dizisi 4. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Temmuz Pazartesi Fox Tv de sizlerle olacak. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizimiz hakkında fikirlerinizi bize iletin.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.