Deli Gönül Dizisi Müziği Fragman Şarkısı Dizide Çalan Şarkı Türkü (İstekleriniz)

Çok yakında yeni bir dizi daha başlıyor. Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül Dizisi Müziği Fragman Şarkısı Dizide Çalan Şarkı Türkü (İstekleriniz) sizler için bu sayfadan özentili bir şekilde verilecek olup fragmanlarda veya bölümlerde çalan şarkı ve müzikleri yorum kısmına yazmanız yeterlidir.

Deli Gönül Dizi Müziği Jenerik Fon Şarkıları Yeni yaz sezonunda 2017 Temmuz ekrana gelen dizilerden biri de Deli Gönül Dizisi. Fox tv de ekrana gelecek olan Deli Gönül dizisinin Müziği Deli Gönül Jenerik Fon müzikleri ve Deli Gönül Şarkıları DiziHaberi.tv de sizlerle olacak.

İlk Fragmanıyla merak uyandıran Deli Gönül dizisi büyük ilgi göreceğe ve konusuyla yüreklerde iz bırakacak bir diziye benziyor. Murat Ünalmış ve Tuvana Türkayın başrolünde oynadığı dizinin müzikleri de oldukça etkili. Bizde DiziHaberi.tv olarak Deli Gönül dizisine ait şarkıları şiirleri fon müziklerini biraraya getirelim istedik. Bu sayfadan Deli Gönül dizi müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz.

İstek müzikleri ve şarkıları sizin için yayınlıyoruz.. Deli Gönül şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Hepinize iyi izlemeler ve dinlemeler dileriz. DiziHaberi.tv olarak ilk müziği şarkıyı başrol oyuncumuz Tuvana Türkaydan sizlere armağan ediyoruz..

Dizi başladıktan sonra Kadir hocanın Fatmanur için söylediği Yare söyleme türküsü çok sevildi çok tutuldu. İşte o video ve harika video..

YORUMLAR

  1. 5.bölümde yıllar öncesine gittik. “Umutsuzlar” filminin “kemanlı” müziği kulağımızdaydı. Tabi biraz değişiği… 🙂 Yılmaz Güney ve Filiz Akın’lı… Ama aslını çalın lütfen…

  2. 5.bölümde yıllar öncesine gittik. “Umutsuzlar” filminin “kemanlı” müziği kulağımızdaydı. Tabi biraz değişiği… 🙂 Yılmaz Güney ve Filiz Akın’lı… Ama aslını çalın lütfen…

  3. dertler derya olmuş kim söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.