Deli Gönül Dizisi Nerede Çekiliyor, Sete Nasıl Gidilir?

Deli Gönül Dizisi Nerede Çekiliyor, Sete Nasıl Gidilir?.. Deli Gönül dizisi 4 Temmuz salı akşamı Foxtv de yayınlanmaya başlıyor. Deli Gönül dizisi başrol oyuncuları Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış. Yaz dizisi olarak ekranlara gelecek dizinin çekimlerine mayıs ayından beri başlandı bile.

Deli Gönül dizisinin çekim yeri; Antakya.. Ancak bir müddet ürgüp ve göreme gibi kapadokyanın gözde ilçelerinde de dizi çekimleri devam edecek. Ancak ilerleyen bölümlerde dizi seti İstanbula taşınacak. Antakyadan İstanbula süren bir hikaye anlatılacak. Dizinin başrol oyuncuları güzel ve yakışıklı olunca bu dizi izlenir diye düşünüyoruz.

Deli Gönül dizisi 25 Film’in yapımcılığında yapılıyor. Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen yönetmenliğini yapıyor. Senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan yazıyor. Deli Gönül dizisi oyuncuları da; Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay, Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Mine Tüfekçioğlu, Barış Yalçın, Zuhal Yalçın, Yılmaz Şerif, Hayal Ada Topakkaya..

Deli Gönül dizisi Antakya da çekimlerin yapıldığı adres tam belli olmasa da ili belli. İstanbula geçtiğinde hangi semtlerde çekimler olacağını da sizlerle paylaşacağız. Deli Gönül dizisinde Antakya’nın güzel doğasından faydalanılacak. Güzel dış çekimlerin olduğu diziyi siz nasıl buldunuz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.