Deli Gönül Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak, Erken Final mi Olacak?

Fox da pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Deli Gönül ile ilgili pek güzel haberler veremeyeceğiz sizlere.. İlk önce salı günü başlayan reytingleri düşük çıkınca Pazartesi gününe alınan Deli Gönül dizisinde erken final söylemleri hem dizi ekibini hemde sevenlerini tedirgin etti.

FOX tv de yaz dizisi olarak başlayan Deli Gönül’e kanaldan uyarı geldi. Yeterli reyting alamayan dizi için 11. bölüme kadar şans verdiği öne sürüldü. Deli Gönül Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak, Erken Final mi Olacak? başlığını da bu uyarı sonrasında açtık sizleri bilgilendirmek için.

Deli Gönül Dizisi Çekimleri Antakya’da başlamış ve İstanbul’da devam ediyordu. Güzel bir sevda hikayesini anlatan dizinin geçen pazartesi 7. bölümü yayınlanmıştı 14 Ağustosta.. Murat Ünalmış ile Tuvana Türkay’ın başrolünü oynadığı dizinin akıbeti ilerleyen haftalardaki reytinglere göre şekillenecek. İşte dizinin son 7 bölümde aldığı reytingler..

Öncelikle biraz reytinglerden bahsetmek istiyorum. Dizinin reytingleri aslında fena değil ama yeni sezon başlayınca bu aldığı reytingler çok düşük kalacak. Bu yüzden kanal şimdiden uyarıyor dizi ekibini. Hemen bitmez belki ama reytingler yeni sezon başlayınca düşerse Eylül ayının sonlarını ancak görür gibime geliyor.. Sizce Deli Gönül Dizisi devam eder mi etmeli mi? Diziyi izleyenler yorumlarsa çok sevinirim..

Deli Gönül Dizisi Fatmanur ve Kadir Birleşecek mi Kavuşabilecek mi? Tüyolar Burada

YORUMLAR

  1. salak sacma diziler devam ediyo.. bu kaliteli dizi final yapıyo.. iste TR toplum gercegi :(((

  2. Asla dizi final yapmamalı bi kere oyuncular süper konu süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.