Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Yönetmeni Yapımcısı

Fox tv yeni bir diziye hazırlanıyor. Bu sezon dizileri çok kolay harcayan Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Yönetmeni Yapımcısını resimleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını 25 filmin yaptığı yeni dizi Deli Gönül Murat Ünalmış ve Tuvana Türkayı buluşturacak aynı dizide başrol olarak.

Dizi mistik bir yapıya sahip, oldukça güçlü karakterlerden kurulu bir yapım olacak. Dizinin tam başlama tarihi belli olmasa da yeni sezon için düşünüldüğü kesin. Yüzleri dinlenmiş olan oyuncuları oynatmak isteyen yapımcı bakalım yönetmen koltuğundaki Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan ile nasıl bir iş çıkaracak izleyip göreceğiz.

Deli Gönül Nasıl bir dizi olacak konusu nedir? Dizi bir öğretmenin hayatını başından geçenleri anlatacak. Murat Ünalmış dizide her şeyini kaybetmiş cefakar bir öğretmen karakterini canlandırıp oynayacak. Tuvana Türkay ile yollarının kesişmesi ve yaşadıkları olaylar dizinin temelini oluşturacak.

Deli Gönül Nerede Çekilecek: Yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan dizinin yazarı Rahşan Çiğdem İnan oldu. Dizinin çekimleri ise Hatay ilimizde başladı. Eğer yaz sezonuna yetişirse dizi erken de yayınlanabilir.  Hatay’da çekimleri devam eden dizi Antakyadan İstanbul’a uzanan hikayeyi konu edinecek ve dizi Önce Antakyada sonra İstanbulda çekilmeye devam edecek.

Yer Gök Aşk ile yıldızı parlayan Murat Ünalmış ile güzelliği ile herkesin dikkatini çeken Tuvana TürkayMine Tüfekçioğlu Tolga Ortancıl Ogün Kaptanoğlu Nilgün Karababa Macit Sonkan Barış Yalçın Zuhal Yalçın Hayal Ada Topakkaya gibi usta oyuncu kadrosu da eşlik edecek. Oyuncu arayışları devam ediyor dizide. Sizde katılmak isterseniz Hatay ve İstanbula yakınsanız lütfen iletişime geçin. Sitemize yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. Sizinle nasil iletisim kurabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.