Deli Gönül Dizisi Türkan Kimdir? Çiğdem Batur Hakkında Bilgiler Resimler

Fox tv ekranlarında 4 Temmuz salı günü başlayacak olan Deli Gönül Dizisinde Türkan Kimdir? Çiğdem Baturun canlandıracağı Türkan rolü Hakkında Bilgiler ve Resimleri dizihaberi.tv sitemizde bulabilir ve içeriklere erişebilirsiniz..

3 Temmuzda kısa bir gösterim yapan ve dizinin galası niteliğinde olan geniş bir tanıtım yayınlandı. Dizi oldukça güzel ve aşkın sınır tanımazlığını bizlere bir kez daha göstereceğe benziyor. Deli Gönül Dizisinde Türkan Kimdir? Çiğdem Batur biyografisi ve sosyal medya hesaplarını isteyen ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

Deli Gönül Dizisi Başrol kadrosunda yer alan ve güzelliği ile oldukça iddialı Çiğdem Batur yeni dizisinde Türkan rolüne adapte olarak performansını sergilemeye hazırlanıyor. Kurtlar vadisinde uzun süre rol alan Savcı rolündeki oyuncumuz çok sevilmiş ve beğenilmişti.

Çiğdem Batur (Türkan Karakteri) Kimdir? Çiğdem Batur, 13 Temmuz 1982 tarihinde Düzce ilimizde doğmuştur. Üniversiteyi Ankarada Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Kısa bir oyunculuk eğitimi sonrasındaki ilk dizisi olan ”Gümüş” isimli dizide rol alan oyuncumuzun asıl ön plana çıktığı dizi ise ”Kurtlar Vadisi Pusu”da Savcı Leyla karakteridir.

Sizde Deli Gönül Dizisi Türkan Kimdir? Çiğdem Batur Hakkında Bilgiler Resimleri sosyal medya instagram facebook hesapları hakkında bilgi almak isterseniz aşağıya yorum ve görüşlerinizi yazınız..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.