Deli Gönül Dizisi Varmı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? 18 Temmuz

Deli Gönül Dizisi Varmı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? 18 Temmuz Salı günü ekrana gelmesi beklenen ancak bir türlü yayınlanmayınca dizinini merak eden izleyicileri sormaya başladı dizi niçin yok diye. Daha 4 temmuz salı günü başlayan ve ilk bölümü ile merak uyandıran bu güzel dizide Murat Ünalmış ile Tuvana Türkay oldukça güzel bir iş çıkarmışlar.

Ancak dizi 18 Temmuz salı günü ekrana gelmeyince akıllara da türlü türlü sorular gelmeye başladı. Deli Gönül Dizisi VArmı Yok mu Deli Gönül Dizisi bitti mi niçin yok, Deli Gönül Dizisi yayından mı kaldırıldı erken final mi yaptı gibi bir çok soru sorulmaya başlandı. Bizde ziyaretçilerimizi bilgilendirme adına bu sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız.

Sevilerek izlenen ve ilk 2 haftada Dolunay dizisinden sonra reytinglerde 2. olan dizi Deli Gönül 18 Temmuz salı günü yayınlanmayacak. Çünkü dizide gün değişikliği yaşandı. Tv kanalları tüm yeni dizileri salı gününe toplamaya başladı. Star tv Dolunay dizisini, Fox tv Deli Gönülü, Show tv Rüya dizisini ve Kanal D de Adı Efsane dizisini aynı gün ekrana koyunca izleyici de hangisini izleyeceğini şaşırdı.

Ekranın hem dram hemde özgün bir aşk dizisi olan Deli Gönül Dizisi de bu yoğunluktan ilk olarak olumsuz etkilenen dizisi oldu. 18 Temmuzda Show tv ekranlarında başlayacak Rüya dizisinin de Deli gönülü etkilemesinden ve reytinglerini düşürmesinden endişelenen Fox tv diziyi 17 temmuz pazartesi gününe aldı. Yani gün olarak salı dan pazartesiye alındı. Böylelikle düşük gelen reytingleri aşmayı planlıyor Fox tv.

Deli Gönül Dizisi 18 temmuz var mı yok mu fragmanı neden çıkmadı gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık.Sonuç olarak Deli Gönül Dizisi artık salı günleri değil pazartesi günleri yayınlanacak Fox tv de.. O yüzden diziyi salı günleri beklemeyin boş yere. 18 Temmuz salı günü Deli Gönül Dizisi VArmı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? sorularına yanıt vermeye çalıştık.

Sizlerde dizimizin geleceği ve reytingleri hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Tüm yorumcularımıza şimdiden teşekkür ediyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Gönül Dizisi Varmı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? 18 Temmuz (5 Yorum)

  1. Hayir super bir diziyi niye bittirdiniz.kesinlikle tekrar yayinlanmasi lazim ortalikta bir sürü sacma sapan diziler var. En guzel dizilerden birini kaldirmak sacmalikkkk.nedeni nedirr yaaa anlamadik yani.hemen yayinlanmasini diliyorum

  2. Hayir super bir diziyi niye bittirdiniz.kesinlikle tekrar yayinlanmasi lazim ortalikta bir sürü sacma sapan diziler var. En guzel dizilerden birini kaldirmak sacmalikkkk.nedeni nedirr yaaa anlamadik yani.hemen yayinlanmasini diliyorum

  3. selamlar , bu dizini İran’dan izliyoruz , final yazdığı geçen hafta , bitip bitmemasini annamadık , lütfen bilgi verin , teşekkürler

  4. Tahmin ettiyim oldu daha baslamadan ben dolunayin 1.olacagini deli gonulunde gun deyistireceyini dusunmustum ki oylede oldu ve dogru karar almislar boylelikle reytingde 1.olur zaten pazartesi gunu iddali dizi yok ama iki yalanci icin baya kotu oldu ve bundan etkilenecek diye dusunuyorum.

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2017