Deli Gönül Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi Yorumlarınız Buraya..

Fox tv çok özel bir diziye merhaba diyor. Ön gösterimi 3 Temmuz pazartesi günü yapılacak olan Deli gönül dizisinin Galası oldukça rağbet görecek gibi. İlk bölümü ise 4 Temmuz salı günü Fox tv de izleyicisi ile buluşacak dizinin reytingleri ve beğeni oranları nasıl olacak merak konusu oldu.

Deli Gönül Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi tutulur mu dizi sizce? Öncelikle fragmanları izleyenler merak etmiştir bu nostaljik ama bir o kadar da mistik diziyi.. Bir öğretmen ve ona aşık olan yüreği temiz bir insan. Hikayesi izleyenleri etkileyecek güzel bir diziye benziyor.

Dizileri iki şey tutturur genelde. Birincisi Senaryo çok iyi olacak ve izleyenleri sürükleyecek. İkincisi ise başroldeki oyuncular birbiri ile uyumlu olacak. Murat Ünalmış biraz Tuvana Türkay‘a yakışmamış gibi dursa da hikayenin etkileyici büyüsü bu açığı giderecek gibi görünüyor.

Diziyi ilk izleyenlerin yorumları bizler için çok önemli. Lütfen Deli Gönül Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi beklediğiniz gibi çıktı mı? Yorumlarınızı aşağı yazarak görüşlerinizi bizimle ve tüm takipçilerimizle paylaşın. Şimdiden teşekkür ediyoruz..

Deli Gönül Dizisinin ilk galası 3 Temmuzda Fox tv de işte o fragman..

YORUMLAR

  1. Bu dizi güzel ve tutar zevkle izlenecek kadro cok güzel

  2. Bekliyoruz uzun sürmesini uzatın kanala iletin yoksa bir daha ailecek sülalecek fox izlemiycez çünkü herkes fox un dizileri n kısa bittiğini söylüyor

  3. Gayet iyi ama biraz hızlı ilerledi gibi ama sürükleyici ama uzun sürmesi taraftarıyız ama müzikler biraz daha dertli olsun drama yakışır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.