Deli Gönül Şükran Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? (8. Bölüm)

Deli Gönül Şükran Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? sorusuna akıllara getiren bir bölüm fragmanı izledik az önce. Dizimizin minik kahramanı Şükran dizide ölecek mi yaşayacak mı sorusunu getirdi. Sevilerek izlenen Fox tv dizisinde Şükran 8. bölümde yaşayacak mı yoksa ölerek diziden çıkacak mı işte cevap..

Deli Gönül Şükran Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? Deli Gönül dizisinin minik ve şirin karakteri olan Şükran’ın durumu 8.bölümde oldukça kritik. Şükran’ın dizide daha öncede görüldüğü gibi çok sık bir şekilde bayılıyordu. Halk arasında buna sara hastalığı dense de yeni bölümde Şükranın hastalığına teşhis konuyor.

Şükran’ın yaşayıp yaşamaması kalbine bağlı. Çünkü Şükranın kalbinde bir delik var ve mutlaka ameliyat olması gerekiyor. Ameliyat olması için de oldukça büyük bir miktar para gerekiyor. Fatmanur Şükranı kurtarmak için bu parayı kimden isteyecek dersiniz? Elbette babasından. Ancak babası parayı vermek istemez..

Deli Gönül Şükran Ölecek mi Diziden Çıkacak mı: Fatmanurun bulduğu parayla Şükran ameliyat olabilecek mi? Şükran’ın ameliyatı nasıl geçecek? Şükran eski sağlığına kavuşabilecek mi? İşte bu soruların cevabını 21 Ağustos pazartesi akşamı yayınlanacak olan 8. bölümde alacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Gönül Şükran Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? (8. Bölüm) (1 Yorum)

  1. Fatmanuru babası şartlı verir bişekilde şükrandan ve babasından uzaklaşma şartı koyar vermezse okulun sahibi verir çünlü onun derdide belli

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017