Demet Akbağ ile Çok Aramızda Şaka için Başvuru Katılım Nasıl Oluyor? 2018

Daha önce yayınlandığı dönemde birbirinden ünlü isimleri şakalayan ve oldukça zor anlar yaşatan Show TV’nin sevilen programı Demet Akbağ ile Çok Aramızda, 3. sezonuyla geri dönüyor.2018 yaz aylarında Show tv de ekrana gelecek olan ve yine birbirinden güzel şakaları ile herkesi güldürüp eğlendirecek olan Demet Akbağ şakalarını sizlerde yakınlarınıza yapmak ister misiniz?

Demet Akbağ‘ın tv dünyası ünlülerine çeşitli şakalar yaptığı Çok Aramızda isimli programın 6 bölüm sürecek olan yeni sezonunun şakazedeleri sonrasında sıradan vatandaşlarında şakalanacağı yen bir dönem başlayacak. İşte sizlerde sevdiklerinize böyle bir şaka yapılmasını istiyorsanız ve bu konuda Demet Akbağ ile birlikte hazırlayacağınız şakayı kimseye sezdirmeden başarılı bir uygulama ile uygulamak istiyorsanız doğru yerdesiniz..

Çok Aramızda şakazedeleri arasında bu yaz çok ünlü isimler var ama devamında neden siz olmayasınız? Bu sezonki şakalanan isimler arasında İrem Derici, Emre Kınay, Kibariye, Murat Dalkılıç, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Halil Sezai, Muazzez Abacı, Yeşim Salkım, Zafer Algöz ve Jessica May gibi isimler yer alıyor. Çok Aramızda şakazedeleri için sizlerde sevdiğiniz ve şaka yapılmasını istediğiniz kişilere yapılmasını istediğiniz şakalar hakkında detayları paylaşmanız gerekiyor.

Demet Akbağ ile Çok Aramızda programında ünlüler sonrasında ünsüzlerinde şakalanacağı yeni dönem için sizde acele edip güzel bir plan ile en sevdiğiniz isimleri şakazede haline getirebilirsiniz. Demet Akbağ ile Çok Aramızda yeni bölümleriyle yaz sezonunda Show TV’de olacak. Demet Akbağ ile Çok Aramızda Şaka için Başvuru Katılım Nasıl olacak diyorsanız detayları burada sizlerle paylaşacağız ileriki günlerde..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Demet Akbağ ile Çok Aramızda Şaka için Başvuru Katılım Nasıl Oluyor? 2018 (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018