Demet Özdemir’in Yeni Sevgilisi Erkenci Kuş Dizisine özel (Erken Sevgili)

Hiç şaşırmayalım yeni sevgili haberlerine, hele hele bu genç ve güzel bir kız ise ve her oynadığı dizi tutup beğeni topluyorsa yeni sevgili haberleri de mısır patlağı gibi gelmeye başlıyor. Erkenci Kuş dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir bir süredir birlikte olduğu ancak herkesten sakladığı yakışıklı sevgilisi ile ilk kez poz verdi.

Epeydir paparazzi deklanşörlerine yakalanmayan ünlülerin yaz başlangıcını yeni sezonda Demet Özdemir yaptı. Kendisi gibi ünlü ve oyuncu olan kendisiyle aynı soyadını paylaşan ve son olarak Tehlikeli Karım adlı erken final kararı alan dizide başrolde izlediğimiz Seçkin Özdemir ile Demet Özdemirin birliktelik haberleri bir süredir magazin gündemini meşgul ediyordu ki sonunda biz sevgiliyiz diye çıkıp geldiler.

Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir nasıl sevgili oldu dersiniz? Her ne kadar soy isimleri tutsa da farklı bir yanlarının eş olmadığı iki ünlü isim kamera önünde olmak için mi sevgili oldu dersiniz? Bir arkadaş ortamında tanıştıkları iddia edilen ikili, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinin çıkışında objektiflere yakalandı!

Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir oldukça samimi bir görüntü verince olanlar oldu ve artık sevgili olduklarını herkes anlamış oldu. Onlarda zaten biz sevgiliyiz demekten geri kalmadılar. Birbirleri ile oldukça uyumlu görünen çiftin birlikteliği yani sevgili oldukları ilk olarak Seçkin Özdemir’in şapkası ile instagram paylaşımı yapan Demet Özdemir’in, takipçileri tarafından fark edilmesi ile ortaya çıkmıştı. Aynı şapkayı kim takar??

Ee gelelim işin diğer boyutuna. Acaba bu sevgili ayakları gerçekten birlikte oldukları için mi ortaya çıktı yoksa her iki oyuncu da yeni çıkacak olan dizi ve filmleri için reklam birlikteliği mi yapıyorlar? Yakalandıklarında Objektiflere mutlulukla poz veren ikiliden Demet Özdemir önümüzdeki hafta yayına girecek olan Erkenci Kuş dizisi için oldukça heyecanlı anlar yaşarken, Seçkin Özdemir ise 2018 Eylül ayında vizyona girecek olan sinema filminde rol alacak.

İşte bu iki büyük iş öncesi acaba bu ikili reklamlarını yapmak için mi biraraya geldi dedikodusu hayli çok konuşulsa da biz oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Sizce Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir gerçekten sevgili mi yoksa reklam peşinde koşuyor olabilirler mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Demet Özdemir’in Yeni Sevgilisi Erkenci Kuş Dizisine özel (Erken Sevgili) (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2018