Dengi Dengine 2. Bölüm Özeti Neler Oldu, 3. Bölüm Analizi Neler Olacak Özeti

TRT’nn Bayram özel mini dizisi Dengi Dengine 2. bölüm özeti neler oldu ? Dengi Dengine 2. bölüm tekrarı niteliğindeki özetimizi okuyabilirsiniz. Dengi Dengine 3. bölüm özeti analizi yarın neler olacak ? Dizinin senaryosundan en güncel haberler.

Dengi Dengine 2. bölüm özeti

Çekimlerini tamamladıktan sonra TRT 1 kanalına teslim edilen beş bölümlük bayram dizisinde heyecan devam ediyor. Toprak’ı kazada kaybeden arkadaşları şimdi onun en büyük hayali olan sahneyi alabilmek için çalışmaya başladılar. Ancak en önemlisi her işi yapmadan önce gerekli olan sermayeyi bulabilmeleri idi. Bunun için bir yol var ama nasıl olacak ?

Dengi Dengine 2. bölüm özetinde neler oldu?

Para bulmak için çıktıkları yolda ramazan davulcusu olan arkadaşlar komik bir olaya sahne olurlar. Murat Kekillinin baş rol aldığı dizide kızlı erkekli rock grubu erkekler ve kızlar olmak üzere ikiye ayrılacak yaşadılar. Kızlar ve erkekler buna hiç anlam veremedi ancak işin gereği kabul etti. Verilen görevin ise dini anlamından uzaktılar. Onlar mani ne demek bilmiyordu. Dine uzak yaşıyorlar Ramazan Ayı ne demek bilmiyorlardı. Örf ve adetlerinde bunlar yoktu. Anladıkları tek şey ise davulcu olup gece uyuyanları uyandırmaktı. Onlarda yemek yiyecekti ancak neden ?

Dengi Dengine 3. bölüm özeti analizi neler olacak

Dengi Dengine 2. bölüm tekrarı ile de çok izlenecek bir dizi. Rock grubunun bildiği şarkıları gece sizi uyandırmak için çaldığını düşünün. Başta Murat Kekilli ile gece arabanın arkasında rock konseri vererek uyuyanları şok etkisinde uyandırmaya başlarlar. Ancak bu günün sabahı da vardır.

Dengi Dengine 2. bölüm tekrarı

Dengi Dengine 3. Bölüm özeti ve analizi.

Ramazanda oruç için uyanacakları rock müzik konseri ile kaldıran gençlere çok büyük günah işledikleri anlatılır. Para kazanabilmeleri için düşüncelerine öğütler verilir. Gençler anlam veremeseler de ölen arkadaşları Toprak’ın en büyük hayali olan sahneyi gerçekleştirmeye and içmişlerdir ve çıktıkları bu yoldan asla dönmezler.

Dengi Dengine 2. Bölüm Özeti Neler Oldu, 3. Bölüm Analizi Neler Olacak Özeti

Dengi Dengine tekrar bölümleri TRT kanalında gün içinde sık sık yayınlanmaktadır. Mini dizi olsa da bittikten sonra da uzun süreler konuşulacağa benziyor. Dengi Dengine 2-3. bölüm özet ve analizleri hakkında sizlerden yorum bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2019