Dengi Dengine Dizisi Bitti mi? Final mi Yaptı? Dizi Devam Edecek mi?

TRT 1’de yayınlan Murat Kekilli’nin dizisi Dengi Dengine bitti mi final mi yaptı ? Dizinin devamı çekilecek mi neden erken final yaptı reytingleri nasıldı ? Dengi Dengine yeni bölüm yayınlanacak mı merak ediliyor.

Dengi Dengine Dizisi Bitti mi Final mi Yaptı Dizi Devam Edecek mi

Bayram için hazırlanan mini dizi sadece beş bölümden oluşuyordu. Bayram boyunca ekranlarda olan dizinin tüm bölümleri hazır olarak kanala teslim edilmişti. Dizi’nin takipçilerine kötü haberi vermek zorundayız. Dengi Dengine bitti mi neden yeni bölüm yok diye merak edenler için artık dizisinin final yaptığını yeni bölümlerinin yayınlanmayacağını söylememiz gerekiyor. Dengi Dengine eski bölümlerini TRT resmi web sitesinden izleyebilirsiniz.

Dengi Dengine bitti mi final mi yaptı

Dengi Dengine mini dizi nasıl final yaptı ?

Filmde arkadaşların rock konseri hayalini anlatıyor. Ancak bir arkadaşın ölmesi nedeni ile işler karışır. Arkadaşlar ölen arkadaşın da hayali olan Rock konserini vermek için birbirlerine söz verir. Ancak bu konser için paraya ihtiyaç vardır. Önce iş aramaya başlarlar. Daha sonra arakadaş grubundan bir öğrencinin de Özel Cihangir Üniversitesinde Rektör olan Niyazi Cihangir onlara iş teklifi sunar. Belirli bir mıntıkada ramazan davulcusu olmayı teklif eder. Her şeye para gözünden bakan Niyazi Cihangir ucuz fiyata ayarlamıştır çocukları. Ancak çocuklar mani nedir bilmezler ve nasıl bir müzik yapması gerektikleri konusunda hiç bilgileri yoktur.

Dengi Dengine Murat Kekilli Şarkıları

Gece yarısı saat gelir. Dengi Dengine dizisi bitti mi neden final yaptı diye merak ediyorsunuz ancak bekleyin. Müzik grubu arabanın arkasına oturur ve mahalleliyi kaldırmak için basarlar elektro gitar ve baterinin pedalına. Çıkan ses tüm mahalleliyi çılgına döndürür. Herkes camlara fırlar ne oluyor diye. Bir de ne görsünler ramazan davulcusu yerine rock müzik çalan bir grup yollarda milleti sahura kalıdırıyor. Tabi başrol oyuncusu Murat Kekilli’nin Dengi Dengine’de söylediği şarkılar da çok beğenildi. Youtubede milyon üzerinde Dengi Dengine Murat Kekilli şarkıları dinlendi.

Dengi Dengine Neden Final Yaptı Bitti mi?

Ramazan Bayramı boyunca ekranların reyting rekortmeni dizinin senaryosu beş bölümden oluştuğundan dolayı dizi bitirilme kararı alındı. Final bölümü ile bu akşam ekranlara veda etti. Geride ise Dengi Dengine Murat Kekilli şarkıları kaldı. Yeni TRT 1 dizileri ve tanıtımlarını ana sayfamızdan takip edin. Dizi hakkında sizin de yorumlarınızı bekliyoruz. Dizihaberi.tv ailesi olarak her zaman bize düşündüklerinizi yazın.

Dengi Dengine Neden Final Yaptı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dengi Dengine Dizisi Bitti mi? Final mi Yaptı? Dizi Devam Edecek mi? (6 Yorum)

  1. gruba davulculuk fikrini sunan özel cihangir ünivversitesi rektörü Niyazi Cihangir. Eğlenceli ve Güzel bir diziydi.

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2019