Dengi Dengine Tekrarı Yeni Bölüm Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Ramazan Bayramına özel mini dizi Dengi Dengine tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınlanıyor ? Trt 1 kanalında yayınlanacak Dengi Dengine yeni bölüm ne zaman ? Dengi Dengine neden final yapıyor dizi hakkında detaylar nedir ?

Dengi Dengine Tekrarı Yeni Bölüm Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanıyor

TRT 1 kanalının Ramazan bayramı boyunca boyunca yayınlayacağı 3 ve 7 haziran arası ekranlarda olacak dizisi Dengi Dengine tekrarı ile de reytingleri zorlayacak. Dizinin çekimleri tamamlandı ve sadece 5 bölüm için anlaşıldığı için bayram sonunda final yaparak Türkiye’nin en hızlı dizileri arasına adını yazdıracak. Dengi Dengine oyuncuları arasında uzun zamandır ekranlardan uzak olan Murat Kekilli de yer alacak. Baş rol oyuncuları Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan ve Şinasi Yurtsever’den oluşuyor. Trt 1 Dengi Dengine yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor ? Bayram boyunca her gün 20:00 itibari ile bir önceki bölümün tekrarı niteliğinde özetinin ardından yeni bölümünü izleyebilirsiniz. Osman Nail Doğan yazdığı dizinin aynı zamanda yönetmeni olmuştur. Ancak yönetimi çalışma arkadaşı Murad Zaloğlu ile birlikte yürütmüştür.

Dengi Dengine neden final

Dengi Dengine Konusu

Toprak trafik kazasında rahmete kavuşur. Arkadaşları Mert, Gökçe ve Bora toplaşıp Toprak’ın babası Seyfi ile konuşurlar. Amaçları Toprak’ın hayalini gerçekleştirmektir. Genç arkadaşların hayali klip çekmek ve rock festivalinde canlı müzik söylemektir. Bunun için nakit paraya ihtiyaç vardır. Uzun süre iş ararlar ancak para getirecek bir iş bulamazlar. En son Niyazi ile konuşurlar. Niyazi onları mahalle muhtarına yönlendirir. Muhtar da ellerine bir davul vererek mıntıka belirler. Artık arkadaşlar ramazan davulcusu olmuştur. Rektör Niyazi’nin ön ayak olduğu arkadaşlar rock festivaline çıkabilecek şekilde klip çekmeyi başaracak maddiyata ulaşabilecekler mi ? Çocukluk arkadaşları Toprak’ın hayali gerçek olacak mı?

Dengi Dengine konusu

Dengi Dengine konusu bile çok heyecan verici renkli bir mini dizi. Dengi Dengine tekrarı çok aranana diziler arasında oldu. Dengi Dengine neden mi final yapıyor ? Çünkü zaten beş bölüm üzerinden anlaşılmıştı. Ramazan Bayramına özel olarak yayınlandı ve bitti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dengi Dengine Tekrarı Yeni Bölüm Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanıyor ? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019