Deniz’in Mutfağı Yemek Yarışması Sunucusu Deniz Orhun Nereli Kimdir Kaç Yaşında

Deniz’in Mutfağı Yemek Yarışması Sunucusu Deniz Orhun Nereli Kimdir Kaç Yaşında? Instagram Hesabı

TLC kanalında hep şişman ablalar şişman abileri zayıflatan doktor’un programını yada sürekli alışveriş hastalığı olan insanların yaşadığı olayları izlerdik. 6 Mayıs itibari ile artık haftanın her günü Deniz Orhun elinin sunumuyla Deniz’in Mutfağı Yemek programı 18.30 da TLC Ekranlarında olacak.

Ramazan ayında soflarımıza özen ikiye katlanıyor Deniz’in Mutfağından alacağınız tüyolar ile mutfakta harikalar yaratabilirsiniz saat olarak da program 18.30 da başladığı için mutfağın da televizyonu olan hanımlar tarafından yemek yaparken rahatça izlenebilecek.

Deniz Orhun Kaç Yaşında Nereli ?

45 yaşında olan Deniz Orhun’u TLC ekranlarında yayınlanacak yeni mutfak programında daha yakında tanıyacağımıza eminiz ama Deniz Orhun hakkında ön bilgi vermek istedik. Deniz Orhun aslında mühendis ancak şef olmayı tercih edenlerden her kadının içinde olan Şeflik arzusunu bir tık öne çıkarmış ve bunun üzerine eğitim almış yurt dışında da değişik mutfaklar keşfeden Deniz ülkeye döndüğünde TV kanalında yeni yapacağı yarışmada herşeyi sizlere göstereceğin hiç şüphemiz yok.

Amerika da bir çok yemek kursuna giden ve bir çok yemek festivalinde yemekler hazırlayan Deniz Turhan’ın bu konuda bir çokta başarılı ödülü mevcut.

Deniz Orhun Şefimizin İnstagram Hesabı;

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.