Dert Bende Filmi Oyuncuları Cengiz Semercioğlu’nun Konuğu Oldu

11 Eylül 2019 gecesi “Dert Bende” filminin oyuncuları Jessica May, Ümit Kantarcılar ve Onur Dilber, TV100‘de Cengiz Semercioğlu‘nun konuğu oldular. Jessica May İstiklal Marşı okunurken neden ayağa kalkmadı, neden ağladı?

Dert Bende Filmi Oyuncuları Cengiz Semercioğlu'nun Konuğu Oldu

4 Ekim’de vizyona girecek “Dert Bende” filminin oyuncuları Jessica May, Ümit Kantarcılar ve Onur Dilber, TV100‘de Bu Gece programında Cengiz Semercioğlu‘na özel açıklamalar yaptılar. Oldukça eğlenceli geçen geceden yansıyan önemli sohbetleri aşağıda bulabilirsiniz.

Dert Bende Filmi

Dert Bende filmi 4 Ekim 2019 vizyon

2019 yapımı komedi türünde bir film olan Dert Bende filminin yapımcısı filmin aynı zamanda oyuncularından Ümit Kantarcılar. Dert Bende aynı zamanda Jessica May’in oynadığı ilk filmi olma özelliğini taşıyor.

Ümit Kantarcılar; çekimleri 3 hafta süren film 4 Ekim 2019’da vizyona girecek dedi. Ümit Kantarcılar’ın hem oyunculuğunu yaptığı hem de ilk yapımcılık denmesi olan “Dert Bende” için maliyeti düşündüğümüzden yüksekti yorumunu yaptı.

Dert Bende filmi Konusu: Dert Bende filmi mahalledeki gençlerden birisinin evlenmeye karar vermesi ve diğer mahalle gençlerinin arkadaşlarını evlilikten kurtarmak için onu kaçırmaya çalışması ile baş gösteren problemleri ve komik olayları içeriyor.

Dert Bende Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

JESSICA MAY SETTEN HİÇ ÇIKMIYORDU!

Ümit Kantarcılar; Jessica May setten hiç çıkmıyordu dedi. Bunun üzerine Jessica May, git artık diyorlardı ama herşeyi gözlemliyordum, “beni göndermeyin, herşeyi öğrenmek istiyorum” diyordum, dedi.

ONUR DİLBER: JESSICA’DAN DİSİPLİNLİ OLMAYI ÖĞRENDİM.

Yeni çekilen 80’ler dizisinde Onur Dilber ‘de oynuyor!

Seksenler Dizisi Yeni Bölümleri Başlıyor Oyuncu Kadrosu Listesi 2019

Jessica May İstiklal Marşı okunurken Neden Ayağa Kalkmadı? İstiklal Marşı okunurken ağladı!

Jessica May İstiklal Marşı okunurken Neden Ayağa Kalkmadı? İstiklal Marşı okunurken ağladı

Jessica May 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde İstiklal Marşında ayağa kalkmaması ve ağlama görüntüleri hakkında konuştu.

Jessica May; “Aslında bizi istiklal marşı okunurken çekmediler. Görüntüler Marş bittikten sonra çekildi. Görüntüler esnasında aslında İstiklal Marşı bitmiş ve biz oturmuştuk. İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy’un onu yazma hikayesini bildiğim için, okununca da çok duygulandım. Gözyaşlarımı tutamadım. Marşın hikayesi beni her zaman duygulandırıyor” dedi.

Jessica May: En Sevdiğim Yemek Muhlama

Jessica May: En Sevdiğim Yemek Mıhlama

1 yıl önce evlendim. Eşim Rize Çayeli’li. Türkiye benim 2. vatanım ve ürkiye’yi çok seviyorum. Sokakta yürürken Jessica gel, bizim gelinimiz diyorlar. Bu sıcaklığı dünyanın başka hiçbir yerinde görmedim. Türkiye’de en sevdiğim yemek kesinlikle Muhlama. Çok seviyorum Favori yemeğim mıhlama. türk yemeklerine bayılıyorum.

Ümit Kaantarcılar: Zeynep Bastık ile geçen yaz onun desteğiyle bir video çektik. Zeynep benim çok eski arkadaşımdır.

Ümit Kaantarcılar Zeynep Bastık düet

Onur Dilber: TRT Müzik’te ilk Canlı yayınımdı. İki üstadın ortasındayım. Bir o söylüyor bir diğeri, sonra sende söyle diyorlardı. Çok heyecanlı bir andı. Daha önceden de şarkı söylüyordum ama o an çok heyecanlıydı.

Onur Dilber TRT Müzik Türkü

Jessica May: Sesim güzel değildir. Türkçe şarkıları seviyorum. Daha çok klasik ve sakin şarkıları tercih ediyorum. Karadeniz şarkıları da hoşuma gidiyor. Şimdi şarkı söylemeyeyim, izleyenler tv yi kapatmasın. 🙂

Çiftlikte Büyüdüm

Jessica May Çocuk At'a bindi Çiftlikte büyüdü

Brezilya’da çiftlikte büyüdüm. Çocukken ineklerle konser veriyordum. Küçükken şehirde yaşamak istiyordum ama şimdi çiftlik hayatının, doğayla iç içe büyümenin kıymetini anladım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2019