Devran Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Kanal D den yeni dizi üstüne dizi haberleri geliyor bu günlerde.. Salacak Yapım’ın öncülüğünde Devran isimli yeni dizi çalışmalarına başladı. Salacak yapımcılığın üstlendiği yeni dizi projesi Devran çok yakında Kanal D de ekranlara gelecek. Neden kanal D derseniz çünkü bir çok dizisi geçtiğimiz sezonda yayından kaldırılmış ve final yapmıştı.

Devran Dizisi Hangi Kanalda ne zaman? Mesela Perşembe akşamları yayınlanan Vatanım Sensin final yaptı, Cumartesi yayına giren 7 dizisi de erken final yaparak veda etti, pazartesi dizisi Siyah Beyaz Aşk final oldu, salı dizisi bitti, çarşamba meryem final yaptı erkenden.. Velhasıl dizi kalmadı kanal D ekranlarında.. Ha bu arada Çocuklar duymasında Atv ve Fox ile görüşüyormuş..

Devran Dizisi Haberleri neler? Geçtiğimiz sezon Kanal D’de salı günleri ekranlara gelen Ver Elini Aşk dizisini de hazırlamış ve üstlenmiş olan Salacak Yapım 2018-2019 sezonu içinde yeni ve iddialı bir dram dizisi çekmeye hazırlanıyor. Devran Dizisi olarak kesinleşen dizinin ismine uygun bir konusu olacağını belirtelim şimdiden..

Devran Dizisi haberleri

Devran dizisinin detayları geldikçe haberlerini sizlere bu sayfadan yazacağız.. Devran Dizisinin özeti ve Konusu hakkında detayları ilerleyen zamanda paylaşacağız bu sayfada. Devran Dizisinin Oyuncuları kesinleştikçe buradan sizlerle paylaşacağız.. Devran Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz..

Devran Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu kimler var

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018