Dijital Esaret Filmi Oyuncuları Konusu Çekildiği Yer Neresi? Vizyon Tarihi

Dijital Esaret Filmi Oyuncuları Konusu Çekildiği Yer Neresi? Vizyon Tarihi… Dijital Esaret filmi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ederken bizlerde sizlere bu konumuzda paylaşıyoruz. Dijital Esaret filmi nerede çekiliyor? Oyuncuları kimler, bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Dijital Esaret Filmi Oyuncuları Konusu Çekildiği Yer Neresi? Vizyon Tarihi konusu hakkında bilgiler burada:

Dijital Esaret Filmi yönetmenliğini ve senaristliğini Birol Güven yapıyor. Dijital Esaret Filminin başrol oyuncusu olarak Rasim Öztekin ile anlaşıldı. Dijital Esaret Filminin konusu; internette zamanını geçiren onun kölesi olmuş gençlerin cezalandırıldığı cezaevinde geçecek.

2019 yılında vizyona girmesi planlanan filmin çekimleri için özel bir plato yapıldı. Bodrum Çökertme’de Dijital Esaret Filmi  için cezaevi kuruldu. Ama bildiğimiz cezaevleri gibi değil. Çünkü burada internetin kölesi olmuş ve internette suç işlemiş kişiler cezalandıracak. Bu yüzden onların cezaları da ona göre olacak.

Dijital Esaret Filmi Oyuncuları Konusu Çekildiği Yer Neresi?

 

Birol Güven Dijital Esaret Filmi için hazırlıkları anlatırken şöyle dedi.  Birol Güven, “Yeni zenginler internetten, yeni edebiyatçılar, yeni oyuncular, yeni kanaat önderleri hepsi internetten. Maalesef artık suçlular da oradan çıkacak ve onların cezaları da onlara göre olacak” ifadelerini kullandı.

Dijital Esaret Filmi Oyuncuları Kimler

Dijital Esaret Filmi Oyuncuları Konusu Çekildiği Yer Neresi?

Bodrum Çökertme Gökova kıyısında bir koy. Tam karşıda Datça yarımadasının Kocadağ’ı var. Sahilde çok fazla tesisi yok 6-7 ancak. Buraya karadan ulaşım çok  kolay olmadığı için de genelde tekneler yanaşıp alışverişlerini yapıyorlar. Henüz çok keşfedilmemiş çünkü çok fazla bir alanı yok. Denizi sevenler geliyor. Bir kaç pansiyon motel bulunuyor. Sakin bir tatil istiyorsanız gelebileceğiniz bir alternatif.

Dijital Esaret Filmi nerede çekiliyor hangi mekanlarda set kuruldu yardımcı oyunculuk ve figüranlık yapılabilir mi?

Dijital Esaret Filmi tatil cenneti olan Bodrum ilçemizde Çökertme Gökova kıyısında bir koyda çekiliyor. Dijital Esaret Filminde yardımcı rollerde oynamak için sete gidebilir ve yetkililerle görüşebilirsiniz. Dijital Esaret Filminde figüran olmak isteyenler set yetkilileri ile görüşüp kendisine gün alabilir ve o gün deneme çekimleri sonrası figüran olabilirler filmde.

Dijital Esaret Filmi ne zaman vizyona girecek?

Dijital Esaret Filminin Vizyon Tarihi olarak 2019 yılının ilk aylar diyebiliriz. Henüz kesinleşmiş bir tarih bulunmuyor. Dijital Esaret Filmi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazıp film hakkında yorumlarınızı merak edenlerle paylaşın lütfen..

İşte Dijital Esaret filmi böyle sakin ve güzel bir mekanda çekiliyor. Belki setini merak edip görmeye gidenler orada ufak bir tatil yapıp bize de resim gönderirler… Dijital Esaret filmi bilgileri ve diğer oyuncular netleştikçe sizlerle paylaşacağız. Sizce Dijital Esaret filmi izlenir mi? Bence izlenir. Çünkü Dijital Esaret filmi cezaevi nasıl olacak cezalar nasıl veriliyor? Merak edilen konular…

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2018