Diriliş Aslıhan Sultan Öldü Diziden Çıktı Geri Dönecek mi? Sadettin Köpek Öldürdü

Diriliş Ertuğrulda Aslıhan Sultan Öldü Diziden Çıktı Geri Dönecek mi? Sadettin Köpek Öldürdü TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da kadroya 3. sezonda dahil olan ve Aslıhan karakterini canlandıran Gülsim Ali bu akşam yayınlanan bölümde Senaryo gereği Emir Sadettin Köpek tarafından öldürülerek diziden ayrıldı.

Diriliş Aslıhan Sultan Öldü Diziden Çıktı Geri Dönecek mi? Sadettin Köpek Öldürdü ve sevilen oyuncu diziden ayrılmak zorunda kaldı. Elbette o kadar seveni merakla sormaya başladı. Aslıhan Sultan gerçekten ölüp diziden ayrıldı mı gerçek tarihte Aslıhan sultanın ölümü nasıl olmuştu diye merak ediyorlar.


Diriliş Ertuğrulda Sadettin Köpekin öldürdüğü Aslıhan Sultan gerçek tarihte nasıl öldü, Aslıhan sultanın ölümü nasıl gerçekleşti diye merak edenler için bu sayfada bilgiler vereceğiz. Büyük bir mücadeleye sahne olan Aslıhan sultan ile Köpek arasındaki mücadelede Aslıhan Sultan öldü.

Sadettin köpeğe giderek, turgutun ve Ertuğrul’un çavdar obasına sahip çıkmadığını, tek umudunun Sadettin köpekte olduğunu söyleyerek, Sadettin köpeğe yaklaştı, hatta Sadettin köpeğe yalvardı Obama sahip çık diye.sadettin aslıhan hatuna tam inanıyordu ve arkası dönüktü, o sırada Aslıhan hançerini çıkarıp Sadettin köpeğe sırtından sapladı, sonra Sadettin yüzünü döndü ve Aslıhan tekrar sapladı karnına. Ve tekrar hançeri saplamak için kaldırdığında, Sadettin köpek, bir hamleyle hançeri Aslıhan hatuna çevirip göğüs kafesinin ortasına saplıyor. Aslıhan yere düşüyor tabi Sadettin köpekte. Aslıhan can havliyle son bir kez ölümcül darbeyi vurmaya çalışıyor ama köpek bu hamleyede müsaade etmeyip, kendi hançerini kınından çıkararak Aslıhan hatunun boynuna yandan saplıyor, ve Aslıhan şehadet getirerek son nefesini veriyor.


İşte Saadettin Köpek ile Aslıhan Sultan arasındaki o mücadele ve videosunu yeniden izlemek isteyenler için kısa videomuz:

Not, bu arada Burak Demir Hüsamettin Karaca karakteriyle diziye dahil oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.