Diriliş Engin Altan Düzyatan Diziden Ayrıldı mı? Diriliş’in Yeni Başrolünde Kim Oynayacak

Diriliş Engin Altan Düzyatan Diziden Ayrıldı mı? Diriliş’in Yeni Başrolünde Kim Oynayacak

5 Sezondur oyunculuğu ile Ertuğrul’u canlandıran Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor. Diriliş Ertuğrul’un yeni başrolünde kim oynayacak? Yeni başrol Engin Altan Düzyatan’ın 5 sezondur devam ettirdiği başarıyı aynı şekilde devam ettirebilecek mi bunlar merak konusu yeni sezon da yeni bir başrol ile karşılacağımız kesin.

Diriliş Ertuğrul 6. Sezon da Başrol de Kim Oynayacak ?

Engin Altan Düzyatan sezon finali olan 29 Mayıs günü 150. bölümden sonra dizide olmayacak, onun yerine başrol de artık kimin olacağı merak konusuyken bazı tahminler Kenan İmirzalıoğlu’nun Diriliş dizisi kadrosuna dahil olacağı yönünde tabi bu eğer gerçekleşirse yeni sezonda bomba gibi bir Diriliş izleyeceğiz.

Senarist Mehmet Bozdağ Diriliş Ertuğrul’a büyük desteğin olduğunu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında Osmanlı tarihinin dijitalleştirilmesine yönelik destekleriyle en az 10. Sezon çekilecek dizide başrol sıkıntısı yaşamayacaklarını söylemişti.

Diriliş Ne Zaman Final Yapıyor?

150. Bölüm ile final yapacak olan Diriliş Ertuğrul’u Engin Altan Düzyatan’ın başrolü ile son kez 29 Mayıs günü izleyeceğiz ve 29 Mayıs günü Diriliş Ertuğrul sezon finali yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019