Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Ağustos

Diriliş Ertuğrul 100. bölümünde neler olacak? Ertuğrul obasına askerlerine savaş emrini veriyor. Ertuğrul’un şu sözleri akıllara kazınıyor. Biz bu toprakları damla damla kanımızla yurt ettik, kıyamete kadar buradayız. Ertuğrul’un bu sözü seyircinin yüreğine işleyecek.

Yeni bölümde Ertuğrul Aslıhan ve Turgut’un zehirlenmesinden dolayı baskına gidemedi. Bu olayın sorumlularını aramaya koyulmuştu. Ares suçluların yerini söyledi ve otacının mağarasına ulaşıldı. Artuk Bey panzehiri yaptı ve Turgutla Aslıhan kurtulmuştu.

Artuk Bey Sultan Alaeddin’i zehirleyen otuda buldu ve Ertuğrula söyledi. Bahadır Bey bu saye de idamdan kurtuldu ancak işin sorumlusunun da Emir Saadeddin olduğu anlaşılmıştır. Ertuğrul kale baskınını erteledi ama yeni planı da merak konusu oldu. Emir Sadettine yönelik bir hareket yapacak mı? Bahadır Bey idamdan kurtuldu ancak Ertuğrul Bey’e karşı o ne yapacak nasıl tavır takınacak?

 

Emir Saadeddin için haberler yıkım olmuştur. Hem Turgut’la Aslıhan’ın kurtulduğunu öğrenmiştir hemde Alaeddin de azar yemiştir. Emir Saadeddin şimdi ne yapacak? Ares Ertuğrul kendine borçlandığını düşünür ve ondan ne istemeye karar verir. Ares Ertuğrul’u yok etmek için nasıl bir yol izleyecek? Titan Kayı obasına tüccar olarak sızdı ve GündüzAlp’i kaçırmak istiyor. Amacına ulaşacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi 100. bölüm ile ilk falyasını tamamlıyor. Bu zamana kadar sürekli reytinglerde birinci olan ve kendi rekorunu kıran Diriliş Ertuğrul seyircisinin desteği ile her hafta yeni rekorlara imza atıyor.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.