Diriliş Ertuğrul 110. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Mart Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 110. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Mart Çarşamba… Ertuğrul tutuklanır ve Sultan Alaeddin’in huzuruna çıkarılır. Sonra anlaşılır ki Ertuğrul haklı. Bu yüzden de Ertuğrul bırakılır. Ancak Ertuğrul Sultan Alaeddin’e  Emir Saadeddin ile ilgili olayları anlatır.

Emir Saadettin’in oynadığı oyunları anlatırken Sultan Alaeddin zehirlenir. Çünkü Saadeddin’in adamı çaşnigir zehirli eti Sultan Alaeddine ikram eder ve o da zehirlenir. O an odada bulunan Ertuğrul suçlu konuma girer. Şehzade Gıyaseddin zehirlendiği sırada içeri girer ve Ertuğrul’dan şüphelenir. Onu sorgulamak içinde tekrar tutuklar.

Ertuğrul yine Emir Saadeddin’in oyununa gelmiştir. Hem de bu sefer Sultan Alaeddin’i öldürmekle suçlanıyordur. Ertuğrul şimdi ne yapacak? Ertuğrul bu suçlamadan nasıl kurtulacak?Şehzade Gıyaseddin Ertuğrul hakkında nasıl bir karar verecek? Kaledar Günalp Bey Karacahisar Kalesine gönderilir Emir Sadettin tarafından. Günalp Bey kalede ne yapacak?  Artuk, Turgut ve Bamsı bu durum karşısında nasıl bir tepki verecek? Kaledar Günalp Bey’e karşı nasıl bir tutum takınacaklar? Ertuğrul’un tutuklanmış olması ve ardından Günalp Bey’in gelişi Kayıların durumunu nasıl etkileyecek?

 

Diriliş Ertuğrul 110. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Mart Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 110. Bölüm özetinde Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak? Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı sizlerde aşağı yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.