Diriliş Ertuğrul 121.Bölüm fragmanı neler olacak Ertuğrul esir düştü Nasıl Kurtulacak?

6 Haziran çarşamba günü ekrana gelecek olan yeni bölümde Diriliş Ertuğrul severler adeta nefes almadan izleyecek diziyi. 6 Haziran Diriliş Ertuğrul 121.bölüm fragmanı ve özetinde neler olacak Ertuğrul Bey esir düştü Nasıl Kurtulacak? Osman Beye Almıla bişey yapacak mı sorularına hemen yanıt verelim..

Diriliş Ertuğrul 121.Bölümde Ertuğrul Bey ile Ögeday anlaşma yapmışlardır ve Ertuğrul Bey yanından güzel bir şekilde ayrılmıştır. Bu yapılan anlaşmanın iki türlü sebebi vardır. Birincisi Ertuğrul bey esir düşmüştü, oradan sağ sağlım çıkmak için anlama yapmak zorunda kalmıştır. İkincisi ise Sultan Gıyaseddin ile Ertuğrul Bey Ögeday’a karşı birlikte plan kurmuşlardır. Ögeday ise bundan habersiz Ertuğrul Bey gibi büyük bir savaşçıyı yanında görmek isteyecektir.

Diriliş Ertuğrul 121.Bölüm fragmanı neler olacak neler yaşanacak 6 Haziran? Turgut Alp, Almıla hatunun neci olduğunu anlamış ve Noyan’ın kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Almıla ise gözünü karartıp Ertuğrul Bey’in çocuklarına dikmiş ve Osmanı kundaktaki çocuğu öldürmeye niyetlenmiştir. Almıla Osmanı boğarak öldürdü mü? gerçek tarihte nasıl oldu merak edenler hiç telaş yapmasınlar. Çünkü Almıla Osmanı öldürmek istese de Sugay hatun buna engel olacaktır ve Almıla’yı esir edecektir.

6 Haziran 2018 Diriliş Ertuğrul 121.Bölümde Noyan, Ertuğrul Bey’in herşeyi öğrendiğini ve Almıya’yı öldüreceğini öğrenerek ona engel olmaya çalışacaktır. Kurulan plan ile Ertuğrul Bey yakalanmıştır fakat Ertuğrul Bey daha önce Ögeday ile anlaştığı için hemde Selçuklu Devleti’nin elçisi olarak geldiği için ona hiç bir şekilde zarar verilmeyecektir. Ertuğrul Bey bir üre sonra bırakılacak ve Almıla ile takas yapılacaktır.

Ertuğrul Bey “Soyum er yada geç senden bunun intikamını alacaktır Noyan” diye fragmanda izlediğiniz kısımda oldukça zor duruma düşüp esir edildiğini gördüğünüz Ertuğul Bey büyük bir çıkmazın içine girse de sonunda Noyan’dan intikam alınacaktır. Diriliş Ertuğrul 121.Bölüm fragmanı neler olacak Ertuğrul esir düştü Nasıl Kurtulacak? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Dizimiz sezon finaline giriyor, gelecek sezon farklı isimle Diriliş Osman olarak yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 121.Bölüm fragmanındaki gelişmeleri tüyoları ve özeti sizlerle paylaştık. Fragman çıkar çıkmaz buraya eklenecektir. Sizlerinde yorum ve Diriliş Ertuğrul 121.Bölüm fragmanı özeti hakkındaki eleştirilerinizi bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2018