Diriliş Ertuğrul 146-147. Bölüm Özeti Analizi (Gündoğdu Kimdir) Kaan Taşaner

Diriliş Ertuğrul 146-147. Bölüm Özeti Analizi (Gündoğdu Kimdir) Kaan Taşaner

TRT1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 146-147. bölümde Gündoğdu karakteri ile diziye tekrar giren Kaan Taşaneri hatırlayanlar olabilir biz gene de Diriliş Ertuğrul’un Gündoğdu beyini incelemek istedik reytingleri her hafta alt üst ettiği gibi gene tüm zamanların en çok izlenen dizileri arasına girmeye aday.

Diriliş Ertuğrul Gündoğdu bey Kaan Taşaner Kimdir?

Dizide bir çok bölümde adını duyduğumuz Gündoğdu Bey’i tarihte de sürekli duyuyoruz aslında Osmanlı tarihinde farklı bir yeri olan Gündoğdu bey karakteri ile bu akşam ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul dizisindeki karaktere hayat veren Kaan Taşaner daha önce de Diriliş Ertuğrul ekibinde başka bir karaktere hayat vermişti.

Haberlerden sıkça duyduğunuz bir dönemde kriz yaşanan Süleyman Şah türbesini hepimiz hatırlarız işte o Süleyman Şah ve Hayme Anne’nin en büyük evlatları Gündoğdu dur. Ülkemiz de bir çok meydan Gündoğdu Meydanı, Gündoğdu Caddesi olarak isimi ile yaşayan Süleyman Şah’ın en büyük oğlu Gündoğdu Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finali öncesi sahnesinde yer aldı.

Süleyman Şah’ın türbesi ve mezarı bulunsa da Gündoğdu büyük oğlu ile ilgili bir ölüm haberi ne var nede herhangi bir yerde gerçek mezarı mevcut.

Gündoğdu karakterine dizide hayat veren Kaan Taşaner 79 doğumlu daha önce Fatma Gül’ün Suçu ne gibi dizilerden tanıdığımız Kaan Taşaner Kuzey Güney dizisinde de bir çok usta isimle rol almıştı. Aslen tiyatrocu olan Kaan Taşaner’i Gündoğdu karakteri ile bu akşam hep beraber izleyeceğiz.

147. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.