Diriliş Ertuğrul 17 Ocak Bahadır Bey Ölecek Mi?

Diriliş Ertuğrul 17 Ocak Bahadır Bey Ölecek Mi?… Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey fragmanda gaza için dua ediyor. Gazaya giderkende apleriyle birlikte Ares ve Bahadır Bey’in tuzağına düşüyorlar ve bir çok şehit veriyorlar. Ardından savaş hazırlıkları da yağmalanıyor. Bahadır Bey de Çavdar obasının sahibi oluyor. Yeni bölümde de Ares Bahadır Bey’e mektup gönderiyor. Mektupta Ertuğrul Bey’i öldürmek istediğini ve beraberlik teklif ettiğini yazıyor.

Bahadır Bey bu duruma çok seviniyor. Ertuğrul öldürülmesi onunda işine geliyor. Ertuğrul da uç beyi olarak Çavdar obasına gidiyor. Sonrasında orada kılıçlar çekiliyor.Bahadıra sözlerini söylerken Sancar kılıç çekiyor ve Ertuğrulla savaşıyorlar. Bahadır Bey bir uçbeyine kılıç çekmiş oluyor böylece. Bu savaşta artık Ertuğrul Sancar’ı ve Bahadır Bey’i öldürebilir.

Fragmandaki sahne de bu çok merak ediliyor. Bahadır Bey yere çökmüş ve gözleri kapalı. Ertuğrul da iki kılıcı da Bahadır Bey’in boynuna doğru sallıyor. Bahadır Bey ölecek mi? Merak edilen bu bilginin kesinliği yeni bölümde netleşecektir. Bahadır Bey ölecek mi? Bahadır Bey’i canlandıran Ertuğrul Postoğlu diziden çıkacak mı?

Ertuğrul Postoğlu Kimdir? 1959 Malatya doğumlu olan oyuncu 30 yıl ses sanatçılığı yapmıştır. Yıllar sonra ilk defa Paramparça dizisinde izledik onu. Şimdi de Diriliş Ertuğrul dizisinde Bahadır Bey’i canlandırıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.