Diriliş Ertuğrul 20 Aralık 99. Bölüm Fragmanı Tüyoları Özeti

Diriliş Ertuğrul 20 Aralık 99. Bölüm Fragmanı Tüyoları Özeti.. Diriliş Ertuğrul dizisi 99. bölüm 13 aralıkta yayınlanacak diye beklerken gelen açıklama üzerine bir hafta ertelendiği haberini aldık. Bu haber seyirciyi üzdü. Yayınlandığı günde reyting rekorları kıran ve 1. liği kimseye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul dizisinde bir hafta ara verilmişti.

Diriliş Ertuğrul dizisi platosunda çıkan yangın yüzünden çekimler aksamıştı. Çekimlerin zorlaşması nedeniyle de diziye bir hafta ara verilmek zorunda kaldı. Yapılan açıklamada Kalitemizden ödün vermemek adına bir hafta yayına ara veriyoruz deniliyor. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü de merak konusu oldu.

Turgut ve Aslıhan zehirlenmişti ve bu tüm planları alt üst etmişti. Ertuğrul bunun sorumlusu olarak Bahadır Bey’i yakalamıştı. Bahadır Bey bunu kendinin yapmadığını ama bundan sonra Ertuğrul’un da Turgut’un da en büyük düşmanı olduğunu söylemişti.

Emir Saadeddin amacına tam anlamıyla ulaşamadı. Ama onlara zarar vermeyi başarmıştı. Titan kendini farklı biri olarak gösterdi ve Kayı Obası’na sızdı. Titanın hedefi Ertuğrul’un oğlu Gündüz’dür. Onunla yakınlaşıp planlarını devreye sokacaktır. Diriliş Ertuğrul dizisi 99. bölüm fragmanı özeti sizlerle konumuzda.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017