Diriliş Ertuğrul 2017-18 Yeni Sezonda Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular

Yaz sezonunda dizilere bir çok oyuncu geliyor ve kimileri de diziden ayrılıyor. Türk dizilerinden en çok sevilen ve çarşamba akşamlarına renk katan reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul 2017-18 Yeni Sezonda Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular merak konusu oldu bizde sizler için cevap arayalım istedik.

Öncelikle dizimizle ilgili Diriliş Ertuğrul olmayacak artık Osman olacak iddiaları vardı. Büyük ihtimalle bu iddia sonrasında dizimizin yeni sezondaki adı Ertuğrul değil Osman olacak. Osmanlı devletinin kuruluş yılları anlatılacak olan yeni sezonda Osman karakterini canlandıracak yeni bir oyuncunun Temmuz ayında Dirilişe girmesi bekleniyor.

Ayrıca Engin Altan Düzyatanın canlandırdığı Ertuğrul karakteri de dizide kalmaya devam edecek. Bir çok dizi oyuncusunun ve figüranın rol aldığı dizide en son Aliyar karakteri ölerek diziden ayrılmıştı. Daha sonra yine ölümler devam edecek, yeni oyuncularda dizimize sürekli yeni kan olarak girmeye devam edecek.

Diriliş Ertuğrul 2017-18 Yeni Sezonda Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncuları burada sizler için tek tek yazacağız ve konumuz sürekli güncel kalmaya devam edecek. Lütfen sizlerde dizimiz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşın. Şimdiden teşekkür ederiz.

https://www.youtube.com/watch?v=5nYuBr0_Xhk

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.