Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı Ertuğrul Öldü Mü Engin Altan Diziden Çıktı Mı?

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Özeti Fragmanı 1 Kasım…  Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı Ertuğrul Öldü Mü Engin Altan Diziden Çıktı Mı?… Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon fragmanlarında hep Ertuğrul öldü diye gösterildi. Tüm seyirci merak etti. Tarihte nasıl oldu bu olay Ertuğrul öldü mü diye. Konuyu açıklığa kavuşturalım.

Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan diziden çıkmayacağını şöyle açıkladı. Diziden ayrılmıyorum yeni sezonda da oynayacağım. Ama çıkan haberlere bakarsak birileri benim çıkmamı istiyor dedi. Bundan sonra da Ertuğrul’u ekranlarda izleyeceğiz.

Ertuğrul’un yaralandığını duyan Kayı obası bakın yapılan yere gelir. Ama geldiklerinde Ertuğrul Bey ölmüştür. Onu alırlar ve obaya dönerler. Obadaki herkes şokta ve çok üzgündür. Saadettin Köpek ise yine hainlik düşünmektedir. Saadettin Köpek Alpe haber verir olanları Emir Saadettin de rahat bir nefes alır.

Ertuğrul’un ölümü Türkler için bir son gibi düşünülür. Ertuğrul dizi de bu şekilde öldü görülse de bilinsin ki alsında ölmedi. Çünkü bu dizi tarih uyarlaması ve Ertuğrul Bey tarihte eceli ile ölmüştür bu yüzden de dizi de devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 October 2017