Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Kasım

Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Kasım… Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Ertuğrul ve köleler köle tüccarı Simko ve eşkıya Mihalis’in elinden kaçmayı başarmıştır. Sonrasında peşine düşen Mihalis ile adamlarını da yok etmiştir. Simko’nun tekrar eline düşen Ertuğrul’u kurtarmaya Atsız ve yiğitleri yetişmişti.

Büyük bir çatışma çıkar ve Ertuğrul ve köleler kurtulmuştur. Ama Simko kaçmıştı. Ertuğrul, Simko’yu yakalayacak ve ona ne yapacaktır? Atsız’la olan dostlukları nasıl gelişecek? Diriliş Ertuğrul 96. Bölümde Kurtulan Ertuğrul’un yeni hedefi ne olacak? Kendisine tuzak kuranı öğrenebilecek mi? En önemlisi de, obasına dönebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm özeti Bahadır tarafından omzundan hançerlenen Turgut’un tepkisi ne olacak? Çavdarlar ile Kayılar arasındaki ilişkiler bundan sonra nasıl gelişecek? Aslıhan Hatun ile Turgut, olanlar karşısında nasıl tavır gösterecek? Köpek bu gelişmeleri nasıl kullanacak?

Hanlı Pazar’ı satıp göç etmeye karar veren Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm  Dündar Bey, pazarın satışı için Aslıhan Hatun’un amcası Bahadır Bey’le anlaşmıştı. Toyda bey seçilir seçilmez pazarı Bahadır Bey’e satacağını söyleyen Dündar Bey amacına ulaşabilecek mi? Toyda kim bey seçilecek? Dündar Bey’in kararlarının ikilik çıkardığı Kayı obasının gidişatı ne olacak?

YORUMLAR

  1. BİLİNSİNKİ ÇAKALLARIN HÜKMÜ KURT AYAĞA KALKANA KADARDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.