Diriliş Ertuğrul Albastı Öldü! Ali Ersan Duru diziden neden ayrıldı?

Diriliş Ertuğrul Albastı Öldü! Ali Ersan Duru diziden neden ayrıldı?

Trt 1 Ekranlarının reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul’da Beybolat Bey (Albastı) karakterine hayat veren Ali Ersan Duru diziden ayrıldı…Diriliş Ertuğrul’un dün akşam yayınlanan 147. bölümde beklenmedik bir ayrılık yaşandı… Beybolat Bey karakterini canlandıran Ali Ersan DuruDiriliş Ertuğrul’dan ayrıldı.

Albastı adının arkasına gizlenip Moğollar ile birlikte çalışarak  obada büyük kayıpların yaşanmasına neden olan Beybolat Bey, en sonunda Ertuğrul Gazi tarafından köşeye sıkıştırıldı. Dumrul, Mergen, Süleyman gibi alplerin ölümüne neden olan Beybolat, dün akşam ekrana gelen yeni bölümde Ertuğrul Gazi’nın kılıcıyla yere yığılarak öldü…. Dizinin severleri ise, Albastı’nın ölümünün bu kadar basit olmasına şaşırdıklarını belirten sosyal medya yorumlarında bulundular..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ertuğrul‘un bu sahnede söylediği, “Tasman kırıldı. Sıra sahiplerine de gelecek. Senin gibilerinin kanı tükenmeden bu cenk durmayacak. İhanetin damarları kuruyana dek, pusatım kınına girmeyecek…” sözleriyle  finale yakın bir zamanda büyük bir şavaşın haberlerini veriyor…

 

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı yayınlandı…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2019