Diriliş Ertuğrul Alçiçek Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Tarihteki Yeri Önemi

Diriliş Ertuğrul Alçiçek Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Tarihteki Yeri Önemi… Diriliş Ertuğrul dizisi şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi dizi. Reyting rekorları kıran dizi her şeyi ile çok beğeniliyor. Oyuncuları, kurulan seti, dönem kıyafetleri her şeyi ile emek harcanan ve bu emeğin karşılığını alan bir dizi. Diriliş Ertuğrul dizisi her hafta reytinglerinde kendi rekorunu kırıyor. Her hafta daha fazla seyirci tarafından izleniyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi böyle başarılı bir performans sergilerken kadrosuna yeni oyuncular dahil olurken bazı oyuncularda diziden ayrılıyor. Dizinin yeni bölümde diziye katılan oyuncunun dizideki rolünün adı Alçiçek. Diriliş Ertuğrul dizisine Alçiçek rolüyle katılan oyuncunun gerçek adı ise Beyzanur Mete.

Beyzanur Mete Kimdir? 1991 doğumlu olan güzel oyuncu Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde eğitim görmüştür. Hilal Saral Atölye de kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.  Daha önce Adını Sen Koy ve Arka Sokaklar dizilerinde rol almıştır. Beyzanur Mete İnstagram adresi; beyzanr_mete. Beyzanur Mete yeni dizisi Diriliş Ertuğrul‘da başarılı bir performans sergileyeceğini düşünüyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz.


Diriliş Ertuğrul Alçiçek tarihte var mı nasıl bir karakteri canlandırıyor, Gerçek tarihte Diriliş Ertuğrul Alçiçek var mı yok mu gibi soruların cevaplarını aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler tüm katılımcılara..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2018