Diriliş Ertuğrul Artuk Bey ve İshak Diziden Ayrıldı Başka Çıkan Oyuncu Var Mı?

Diriliş Ertuğrul Artuk Bey ve İshak Diziden Ayrıldı Başka Çıkan Oyuncu Var Mı?.. Diriliş Ertuğrul dizisi sezon finalini 14 Haziran çarşamba günü yaptı. Sezon finalinde 2 oyuncu diziden ayrıldı. Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili çok söylentiler oluştu.

Diriliş Ertuğrul dizisi bu sezon final olacak. Ertuğrul Gazi diziden hastalanıp ölerek ayrılacak ve Diriliş Osman Gazi olarak dizi devam edecek yeni sezonda denmişti. Ancak reyting başarısı da göz önünde bulundurulunca kanalda yapımda  bir sezon daha devam etmesi için karar aldı.

Diriliş Ertuğrul dizisinde bu sezon finalinde ayrılan isimler Artuk Bey karakterini canlandıran Ayberk Pekcan ve İshak karakterini canlandıran da Gökhan Karacık. Ayberk Pekcan Kimdir? 1970 Mersin doğumludur. 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle oyunculuğa başladı. Tatlı Hayat,  Bayanlar Baylar, Hayat Bilgisi, Bir Dilim Aşk, Ihlamurlar Altında, Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi Pusu, Keşanlı Ali Destanı, Bir Aşk Hikayesi dizilerinde rol aldı.  Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Artuk Bey Karakterini canlandırdı. Sezon finalinde de diziden ayrıldı.

Diğer ayrılan oyuncu ise İshak karakterini canlandıran Gökhan Karacık.. Gökhan Karacık Kimdir? 1986 Elazığ doğumludur. Kanıt, Gönül Hırsızı dizilerinde rol aldı. Son olarakta Diriliş Ertuğrulda İshak Derviş karakterini canlandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinde iki oyuncudan başka ayrılan oyuncu şimdilik yok. Sezon arasında ayrılıklar olursa ya da yeni oyuncu girişi olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017