Diriliş Ertuğrul Atsız Bey Kimdir? Yeni oyuncu Atsız Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Yeni sezonu ile merakla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinde Atsız isimli yeni bir oyuncu diziye dahil oluyor. Dirilişin yeni sezonunda diziye dahil olan yakışıklı oyuncu Atsız kimdir gerçek adı oynadığı diziler hayatı hakkında bilgileri sizlere buradan aktaracağız. Diriliş Ertuğrul Atsız Bey Kimdir? Gerçek adı soyadı nedir?

Yeni sezonu ile 25 Ekim çarşamba günü trt 1 ekranlarında başlayan fenomen dizi Diriliş Ertuğrul’un 4. sezon yeni fragmanında görülen yeni oyunculardan birisi de Atsız isimli karakterdir. Dirilişteki Atsız kimdir necidir kimin oğludur dizideki rolü merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrulda Atsız isimli yeni oyuncunun gerçek adı Orhan Kılıç dır.

Yeni sezonu ile yine ses getirmeyi hedefleyen ve Ertuğrul beyin öldüğü izlenimi verilen yeni sezon tanıtım fragmanları herkesin ilgisini çekti. Diriliş Ertuğrul’un 94. bölümünde diziye dahil olacak olan Orhan Kılıç dizide Atsız Bey karakterini oynayacak.. Peki Atsız bey kimdir onu oynayan Orhan Kılıç hakkında hangi bilgiler var elimizde? Diriliş ilbeyi atsız kimdir ilbeyi hakkında bilgiler..

Diriliş Ertuğrul Atsız Bey rolündeki ORHAN KILIÇ Kimdir: 1974 yılında Almanyada doğmuştur. Türkiyeye geldiğinde oyunculuk üzerine kısa bir eğitim alıp Bir Zamanlar Osmanlı gibi dizilerde rol almıştır. Diriliş Ertuğrulda Atsız rolü ile 4. sezona DAHİL OLMUŞTUR.  Dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ, Atsız Beyin dizide ‘Aksakallıların adamı’ görevinde olacağını söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=ltsFE0jLSDo

Diriliş Ertuğrul 94. bölüm 2. Son fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2017