Diriliş Ertuğrul Ertuğrul bey bulunacak mı? Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı analizi özeti tüyoları.

Diriliş Ertuğrul Ertuğrul bey bulunacak mı? Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı analizi özeti tüyoları.

Ertuğrul’un 148. bölüm fragmanı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul’un 147. bölümde Ertuğrul  kaçırıldı. Kötü haber Halime Hatun’a verildi. Halime Hatun ve  Ertuğrul Bey hapsedildi. Osman da bu durum için çok üzgün.Kaçıranlar Ertuğrul’u sorgulandı. Ertuğrul’a “Arkanda büyük bir gücün var. Bu güç kim? Diye soruluyor. Ertuğrul, “Rabbim” diye cevap verir ve öfkelenir. Halime Hatun “Ertuğrul Bey için her şeyi yapmaya hazırım” diyor. Herkes Ertuğrul’u bulmak için toplanıyor. Gündoğdu ve Alplr, Ertuğrul Bey’i bulacaklar mı? Beybolat ve Arıkbuka’yı izleyip ondan intikam almak mümkün olacak mı? Ertuğrul Bey mahsur kaldığı mağaradan kurtulacak mı? Turgut yaşayacak mı? İşte Diriliş Ertuğrul 148. Yeni bölüm fragmanı ve Diriliş Ertuğrul 147. bölümde yaşananlar…….

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 148. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

TRT1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 148. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi sayfamızda göreceksiniz.

SON BÖLÜMDE DİRİLİŞ ERTUĞRUL DA NELER YAŞANDI

Ertuğrul bey ve İlbilge koşeye sıkıştırdıkları Beypolatı yakalayacakken, Beybolat nehre atlayıp kaçmayı başarır. Bunun üzerine, Ertuğrul Bey Alpleri nehre gönderdi ve Albastı’nın cesedini bulmalarını istedi. Ancak, Kayı Alpleri’nden önce gelen Arikbuka Kayı, Alpleri öldürerek Albastı’yı kurtardı. Ona mağarasında tedavi edecek.

Öte yandan, Ertuğrul Bey, yine Alp kılıcı göz önüne alındığında Bamsı Albastı’yı bulmak için araştırmaya katılır ve Arıkbuka tarafından öldürülen Kayı Alpleri’ni görür. Ertuğrul Bey, Gündoğdu Bey ile birlikte tehlikeye düşme olasılığı üzerine gizli yere yöneldi. Berk Han’ın adamı ile görüşen Ertuğrul Bey’i ve Arıkbuka Ertuğrul Bey’i ele geçirdi. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır şekilde yaralar.

Gündoğdu ve Alpler Ertuğrul Bey’i bulacak mı? Beybolat ve Arıkbuka’yı izleyip ondan intikam almak mümkün olacak mı? Ertuğrul, mahkumun mağarasından kurtulacak mı? Öte yandan, Turgut hayatında ağır yaralı yaşıyor olacak?

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.