Diriliş Ertuğrul finalden önce şok yaşıyor! Bamsı ölecek mi? İşte bu sezon diziden ayrılacak oyuncular

Diriliş Ertuğrul finalden önce şok yaşıyor! Bamsı ölecek mi? İşte bu sezon diziden ayrılacak oyuncular. Diriliş Ertuğrul 145. son bölüm

TRT 1 ekranlarının aksiyon dolu dizisinde heyecan git gide artıyor. Yayınlanan günden bu yana reyting sonuçlarında zirveden düşmeyen dizinin geleceği gelecekteki olaylar büyük merak konusu oldu. Ertuğrul Bey’in son bölümü için de geri sayım başlarken, düşmanlarının kellesini de tek tek alıyor. Öte yandan Diriliş Ertuğrul’da gelecekteki günlerde flaş bir sefer yaşanacak. Peki Bamsı mi ölecek? Hangi filmler diziden ayrılacak? İşte Diriliş Ertuğrul’un 145. son bölümü ile ilgili tüm detaylar!

Diriliş Ertuğrul’un final kararı izleyicilerini üzdü. Son bölüm için geri sayım başlarken, izleyicileri ağlatan sahnelerin artması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanının heyecanı arttırıldı. 145. Son bölüm 24 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak. Peki, Diriliş Ertuğrul’da ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 145. SON BÖLÜMDE FLAŞ GELİŞTİRME!
Diriliş Ertuğrul’da heyecan bu hafta da kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümden önce merak edilen tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

İşte bu sezona veda edecek isimler ve gelişmeler;

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİNAL NE ZAMAN?

Diriliş Ertuğrul,  150. bölüm ile beraber 29Mayıs final yapacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 145. BÖLÜMDE YAŞANANLAR.

Ertuğrul Bey’in planı çok güzel bir şekilde işledi. 145 veya 146. Bölüm’de Lefke’nin fethi yapılacak.Yeni bölümün ilk sahnesinde, Dragos’un kafası kopacakken ortalık çok karışacak. Dragos’un ölümü biraz gecikmiş olsa da, en geç bir sonraki bölümde başı  gidecek. İlker Aksum ise diziden ayrılacak.

Bu görüntüde  Dragos’un yaverleri Söğüt’ten kaçıyor. Peki, Bamsı ölecek mi?

1. olasılık; Bamsı yara alacak. Bu vesileyle, Ertuğrul Bey Bamsı’yı öldürmeyecek.

2. olasılık; Daha önce diziden ayrılan Doğan Alp ve Aliyar Bey, Bamsı’ya çok benziyordu. Bamsı’da, tıpkı onlar gibi, finale kısa bir süre önce seriden ayrılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2019