Diriliş Ertuğrul Halime Ölecek mi Gerçek Tarihte Nasıl öldü, Esra Bilgiç Diziden Ayrıldı mı?

Her çarşamba ayrı bir heyecan kasırgasına dönüşen Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta da oldukça heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Trt 1 ekranlarında çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul’da bu hafta acı bir olay yaşanıyor. Bildiğiniz Üzere Ertuğrulun yeni bir oğlu dünyaya gelecek ve adı da Osman olacak.

Yeni bölümde Ertuğrul’un oğlu Osman’ı dünyaya getiren Halime Hatun oldukça büyük acılar yaşayacak ve diziden ölerek çıkacak ayrılacak. Ertuğrul’un küçük oğlu Osman’ı dünyaya getiren Halime Hatun oldukça zor anlar yaşarken görünüyor fragmanda. Halime Hatun’un Osman’ın doğumu sırasında mı yoksa başka bir şekilde mi hayatını kaybettiğini sizlere aşağıdan yazacağız.

Diriliş Ertuğrul dizisinin sevenlerinin gözyaşlarına hakim olamayacağı ve 2 mayıs çarşamba akşamı ekrana gelecek olan son bölümünde Halime Hatun’un ölümü izleyiciler tarafından gözyaşları içerisinde karşılanacak. Halime Hatun rolünü başarı ile canlandıran Esra Bilgiç’in hayat verdiği Halime karakteri son bölümünde senaryo gereği ölerek diziye veda ediyor.

Gerçek tarihte Halime Hatun Nasıl Öldü? Ertuğrul’un oğlu Osman’ı dünyaya getiren Halime Hatun doğum sonrasında mı öldü başka nedenler mi öldü gerçek tarihte Halime Hatun Nasıl Öldü? Gerçek tarihte Halime Hatunun ölüm neden yaşlılıktır. Osmanı 1258 tarihinde doğuran Halime Hatun Osmanın doğumundan çok sonra vefat edecektir. 1281 yılında Sögütte vefât eden Hâlime Hânım’ın mezarı yine Söğüt’te kocası Ertuğrul Gazi’nin türbesinin bahçesindedir.

Diriliş Ertuğrulda Halime Hatunu oynayan Esra Bilgiç Kimdir; Başarılı ve Güzel oyuncu 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Ünlü futbolcu Gökhan Töre ile 2017 yılında evlenmiştir. Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteri ile çok beğenilmiştir. Ancak evine çok zaman ayıramadığı için diziden bu sezon ölerek ayrılacaktır. Ayrılmasını Osmanı doğurduktan sonraya bırakmıştır.

Diriliş Ertuğrul Halime Ölecek mi Gerçek Tarihte Nasıl öldü, Esra Bilgiç Diziden Ayrıldı mı? sorusuna yanıt verdik, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Not: Çok sorulduğu için yeniden yazıyorum; Halime Sultan’ın ölümü 1281 yılıdır, Osmanın doğumu ise 1258 tarihidir. Yani Osman doğduktan sonra 23 yıl daha yaşamıştır Halime Hatun. Ancak dizide Halime Hatunu oynayan Esra Bilgiç diziden ayrılmak istediği için erken öldürülmüş ve tarihi gerçeklere aykırı davranılmıştır.

Esra Bilgiç Halime Sultan rolünü çok güzel canlandırırken diziden neden erken çıktı niçin ayrılmak istedi iki ihtimal var. 1- Genelde bayan oyuncular daha yüksek ücret talebinde bulunuyor, bu da dizi yapımcısını zor duruma sokuyor. Büyük ihtimal Halime Sultan rolündeki Esra Bilgiç yüksek ücret talep edince dizi ile yolları ayrılmıştır. 2- Esra Bilgiç yeni sezon için bir dizide başrol teklifi almış olabilir. Yeni bir dizide başrol olmayı tercih eden Esra Bilgiç diziden kendi rızası ile ayrılmış olabilir..

Ayrıca evli olduğu için evine daha fazla zaman ayırmak istemiş olabilir, eşinin isteği olabilir, belki hamiledir, bilemiyoruz ama gerçekten üzüldük bu karakterin diziden çıkmasına.. Sizce Esra Bilgiç neden ayrıldı diziden?

Son Dakika: Diriliş dizisinde Halime Hatun rolünde başarılı bir performans sergileyen Esra Bilgiç, dizide Halime Hatun’un öldüğü sahneyle ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Bilgiç, yeni sezonda dizinin hikayesinin değişeceğini ve bu sebeple Halime Hatun karakterine son verildiğini bildirdi.İŞTE ESRA BİLGİÇ’İN 3 DİLDE YAYINLADIĞI HALİME HATUN AÇIKLAMASI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Halime Ölecek mi Gerçek Tarihte Nasıl öldü, Esra Bilgiç Diziden Ayrıldı mı? (124 Yorum)

 1. Benim erturuğul abim var dizinin 1 bölümünü kaçırmış degil gercek böyledir diye çok üzüldü gecen hafta gercek böyledir diye çok agladı ama dizinin tarihi böyle degil diye pretesto ediyoruz bidaha diziyi izlemiyecegiz.

 2. Dizi izlenmesi için aksiyon sahneleri bol olabilir fakat olaylar tamamen tarihten sapilarak veriliyor tarihi dizi cekiyorsaniz önemli olayları bari tarihe bağlı olarak yayinlayin

 3. Bu dizi yi gerçekten severek izliyordum bu bir tarih filmi değiştirilmesi çok saçma şu an soğudum diziden böyle tarihi filmşerin gerçek neyse öyle oynanöalı

 4. Böyle bir tarih filminde Yeni sezonda hikayesi değişecek diye saçma sapan sahneler çekilemez. O zaman bu hikayeyi olması gerektiği gibi bitirin sonra diğer hikayeye geçin. İllada ölmeleri veya karakter olarak çekilmeleri gereken bir döneme girdiyse hızlandırarak tarih olarak gerçeğe uygun dönemlerde gerçekleştirin bu sahneleri. Çok saçma gerçekten hiç yakışmadı.

 5. Dirilis ERTUĞRUL tarihi dizi olması sebebiyle çok severek izlediğim bir yapım,ancak oyuncunun diziden ayrılması neden tarihin akışını değiştiriyor? Madem ki oyuncu diziden ayrılma kararı aldı, o zaman ölüm değil oyuncu değişikliği yapılmalıydı

 6. Tarihi bir dizide tarihi hata yapiliyor. Boyle sacmalik olamaz. Dizinin bundan sonra pek inandiriciligi kalmiyor.

 7. Lütfen rica ediyorum zaten yıllarca okul kitaplatında bile hep yanlış bilgiletle kafalarımız dolduruldu. Böyle büyük bir yanlış aska kabul edilemez. Bir de dizi başlarken yazıyorlar tarihteki gerçek kişilerden esinlenilmiştir diye. Sıruyorum gerçek halime sultan böyle mi ölmüş. Daha osman yeni doğdu koskoca 23 yılı vardı. Oyuncuların böyle kafasına göre tarihi bir diziden çıkamazlar. Mehmet Bozdoğan lütfen açıklama yapın hangi kaynakta yazıyor halime sultanın şimdi öldüğü bizde bilelim. Lütfen bu durumu düzeltin. Sayın Cumhurbaşkanımız dahi bu duruma bir açıklama isticektir öyle inanıyorum.

 8. Lütfen rica ediyorum zaten yıllarca okul kitaplatında bile hep yanlış bilgiletle kafalarımız dolduruldu. Böyle büyük bir yanlış aska kabul edilemez. Bir de dizi başlarken yazıyorlar tarihteki gerçek kişilerden esinlenilmiştir diye. Sıruyorum gerçek halime sultan böyle mi ölmüş. Daha osman yeni doğdu koskoca 23 yılı vardı. Oyuncuların böyle kafasına göre tarihi bir diziden çıkamazlar. Mehmet Bozdoğan lütfen açıklama yapın hangi kaynakta yazıyor halime sultanın şimdi öldüğü bizde bilelim. Lütfen bu durumu düzeltin. Sayın Cumhurbaşkanımız dahi bu duruma bir açıklama isticektir öyle inanıyorum.

 9. Böyle tarihi bir dizide böyle yanlış yapilmamaliydi illaki ayrılması gerekiyorsa yerine başka sanatçı gelebildi kişiler değil tarih önemli bence yanlış yapildi

 10. Şanlı tarihimizi anlatıyorsanız madem tarihimize göre diziyi devam ettirin sonuçta oyuncular değişebilir fakat tarih asla değişmez bu böyle biline

 11. Hattanızı düzeltin yazık oldu onca emeğe böyle birşey beklemiyorduk lütfen böyle olmasın halime geri dön

 12. Hattanızı düzeltin yazık oldu onca emeğe böyle birşey beklemiyorduk lütfen böyle olmasın halime geri dön

 13. Hattanızı düzeltin yazık oldu onca emeğe böyle birşey beklemiyorduk lütfen böyle olmasın

 14. Bu ne şimdi neden tarihe göre hareket edilmiyor.Adam gibi bir dizi seyrediyorduk .Bu hattanın düzeltilmesi gerekiliyor.Bunların hepsi bir Ertuğrulun kötü bir rüyası olsun bence Halime geri dönsün LÜTFEN……..

 15. Umarım hatalarının farkına varır bu sahneyi hayal veya rüya filan yaparla. Yoksa yazık bunca zamandır bu diziye verilen emeğe

 16. Kesinlikle büyük bir hata bir oyuncu diziden ayrılmak istiyor diye tarihi yanlış yansıtamazsınız. Ayrıca bu oyuncular böyle önemli dizilerde oynarken anlaşma ona göre yapılmalı. Oyuncu diziden ayrılmak zorunda kaldı ise eğer yerine başka oyuncu devam etmeli ve tarih saptırılmamalı. Hiç yakışmadı hakkaten böyle bir diziye çok üzüldük

 17. Tarihe saygı duyulmalı ve gerçekliği ile verilmeli çocuklar bazan kitap okuyarak bazende gerçeğe sadık kalan dizilerle tarihini öğreniyor en başta oyuncularla tam bir anlaşma yapılmalı ve oyuncularda bu anlaşmaya kesinlikle uymalı bu herhangi bir pembe dizi değil bu bizim tarihimiz lütfen ouncular yapımcılar tarihe saygılı olun

 18. Çok saçma şu anda diziden ayrılması. Çünkü,aslına büyük ölçüde sadık kalınmaya önem veren tarihi bir dizide gerçekte yaşamış önemli bir şahsiyeti canladırıyorsanız bu işe soyunduysa eğer bir oyuncu işinin hakkını vererek sonuna kadar rolünü devam ettirmeliydi çok ayıp etti. Eğer maddi değerlerden dolayı ayrıldıysa. Evine yeterli vakit ayıramıyormuş da yeterli bir sebep değil oyuncu olmasaymış o zaman. Emekçinin zamanı olmamalı diye düşünüyorum. Bu bölüme kadar hep takdir ederek izledim oyuncumuzu ama böyle bir yalan son olmadı malesef çok üzüldüm. Yarım bir oyunculuk sergilemiş oldu. O kadar emeği 116 bölüm boşa gitti bence.

 19. Esra Bilgiç diziden çıkabilir ama siz öldüremezsiniz çünkü tarihi anlatıyosunuz.Kimse aptal değil tarihi diziden öğrenmiyor.Yerine oynayacak kimsemi yok.Paranızmı yok.Artık reytingler azalınca hatanızı anlarsınız.Bidahada kimse izlemez.

 20. Bu filme böyle bir filme yakıştımı anlaşmaları yokmu ya tamam özel hayata saygımız varda bize niye saygı yok başladın bitir yada başkasını devam ettir çünki tarihimizi yanlış öğretiyosunuz çokmu önemli diyenler olabilir tabiki çok tarihimizde halime sultan çok önemli umarım rüya gibi bişeydir dalga gecer gibi çıkmaz yeterince ağladık lütfen rüya olsun çünki ondan başkasıda yakışırmı artık ertuğrula

 21. noyan’da geldiğine göre artık dizide konu kalmamış ne yapacaklarını şaşırmışlar.bundan sonra seyredeceğimi sanmıyoum.

 22. Tarihimiz neyi gerektiriyorsa öyle olması lazım senaryonun bence ölmesi yerine oyuncu degişikligi daha mantıklı

 23. diziden ayrılabilir ama öldüreceklerine tarihe uygun olması için başka birini oynatabilirlerdi.bizim dizilerde hemen öldür.

 24. Bu bölümü Halimeyi öldürmeden tekrar düzenleyiniz…Ayrıca tarih tekerrürden ibarettir sadık kalınız…

 25. Diriliş Ertuğrul dizisine hiç yakışmadı. Tam da adam gibi bir dizi var bize yanlış anlatılan tarihimizi biz de çocuklarımıza doğru aktaralım dedik.Artık izlemeyi düşünmüyorum.Lütfen hatanızın farkına varıp düzeltin

 26. Bizler Türküz günahıyla sevabıyla atalarımızın hayatını gerçekleri saptırmadan anlatın bunu kaldıracak yürek vardır bizlerde

 27. Sanlı turk tarihimizi yanlış anlatılmaması lazım bır oyuncunun istegıne gore yönlendirmemek lazım

 28. Tarihi çarpıtmak doğru değil yanlış yapılmış bence evlendi ve evine fazla zaman ayırmadığı için böyle yapmışlar

 29. Çarşamba günlerini iple çekiyorum heyecanla bekliyorum lakin tarihin dışına çıkılması üzücü bir durum bu tür olaylar daha öncede yaşandı mesela köpeğin ölümü Saray’da oluyor kitaplara göre ama Ertuğrul kesiyor. Ertuğrul’u değilde tarihi ön planda tutarsak daha faydalı olur.

 30. Gerçek dışı bir senaryo bu diziye hiç yakışmadı
  yönetmeni şiddetle kınıyoruzzzz
  ve derhal bu hatayı telâfi ederek gerçeğiyle uyumlu bir hâle getirmesini istiyoruzzz
  Aksi taktirde kendine yakışanı yapmalı yani yönetmenlikten istifa etsin ve bir daha aslâ bu işi yapmasın…
  Bu zamana kadar bu millete tarihi zaten yanlış anlatildi tam gerçek tarihi anlatiyorlar derken ciddi mânâda güven sarstınız sayın yönetmen

  • Bu filme böyle bir filme yakıştımı anlaşmaları yokmu ya tamam özel hayata saygımız varda bize niye saygı yok başladın bitir yada başkasını devam ettir çünki tarihimizi yanlış öğretiyosunuz çokmu önemli diyenler olabilir tabiki çok tarihimizde halime sultan çok önemli umarım rüya gibi bişeydir dalga gecer gibi çıkmaz yeterince ağladık lütfen rüya olsun çünki ondan başkasıda yakışırmı artık ertuğrula

 31. Bu diziyi senaristlere bırakıp tarihi değiştirirseniz pembe dizi seyreder gibi tarihimizi sakız yaparsınız.

 32. Erzumda görülmemiş kar yağsa yinede bu ateşi söndürmez paramparça ettin beni memmet efen ne diyim ki sene ben

 33. Yeter yaw kardeşim tarihi çarpıttığınız. Hanımın da gözlerinin pınarları kurudu :'(
  Yerli ve milli değerlere bağlılığınız bu mu kardeşim sizin…

 34. çok yanliş yapmiş..niye evlendiki bu futbolci ile..dizini bitirseyde keşke..tarihe gore olmemiski

 35. HALİME HATUNUN ÖLÜMÜ OSMAN GAZİDEN ÇOK SONRA ÖLÜYORSA MADEM DİZİDEN ÇIKACAKSA ONUN YERİNE BAŞKA BİRİ OYNAYAMAZMI

 36. İşini ikinci plana atmış bizi oyunculuğundan mahrum etti ayrılmasına üzüldüm zevkle izliyorduk

 37. İlk önce Sadettin yanlış ölümü şimdi halime hatunun yine yanlış ölümü senarist tarihi gerçekleri bilmiyormu bu dizi kurgu olmamaliydi gerçekler ortada

 38. Böyle olmamalı aslına uygun olması gerekir yani halimeyi canlandırcak kimse yokmu memlekette adam gibi işyepın yapamıyosanız bırakın

 39. Gerçek tarihte nasılsa öyle olmalı.. ayrıca neden boşu boşuna üzülsün insanlar…oyuncu mecburiyetten çıkıyorsa başka biri canlandirabilirdi…biz halimesiz ne yaparız

 40. Halime hatun oğlu osman 23 yaşında iken ölmesi gerekiyordu! Böyle osmanın doğduğu gün değil. Bence bu senaryo çok saçma olmuş..ç

 41. Yapımcı mehmet bey lütfen tarihe sadık kalın.Bizler tarihimizi bize kötüleyenlere karşı savaş verirken böğrümüze hançer saplamayın!

 42. Erken ölecekse dizeye girmeseydi kardeşim. O anki döneme göre hareket edin lütfen. Derslerde çok faydasını gördüm. Yanlış anlatmayın diziyi

  • Yani niye yanlış anlatıyorsunuz tarihimizi kafamızı karıştırıyorsunuz lütfen seyirciyede saygı gösterin

   • Güzel bir dizi. fakat tarihte Osman Gazinin doğumundan 23 yıl sonra ölen Halime sultanı oyuncu ayrılacak diye TARİH yanlış anlatılmamalı.Bu vebaldir. Az okuyan bir milletiz. Birçok insan bunu böyle bilecek.Ecdadımız tarihimiz doğru anlatılmalı.ayrıca Saadettin Kopek Ertuğrul Gazi değil. Selçuklular tarafından öldürülmüş. İbret olsun diye kaleye asılı bırakmışlar. Elin yabancısı Çağrı filmini çekiyor. Aslına göre Bizim insanımız kafasına göre senaryo yazıyor.

 43. Diziye çok yakışıyor asalet katıyordu keşke böyle olmasaydı hepimizin yüreğini dağladı dizideki evlatlarını ve ertuğrul’u yetim bıraktı olmadı..fakat esra bilgiç’e gerçek hayatında mutluluklar dilerim

 44. Çok yanlış yaptılar tarihe uygun mu bu şimdi bütün heyecan bitti bence başka birini koyabolirlerdi yerine öldürmek ne abisi

 45. Tarihimizi kişisel senaryolara alet etmeniz bu dizinin misyonuna yakışmadı yazık.Tarihimizi saptırmayın çocuklarımıza kötülük yapmayın!!!

 46. 4 sezondur seyrediyorum ama böyle saçmalık görmedim tamam dizi de bazı hayali karakterler var ölebilir ama bir ana karakter bu şekilde ölmez tarihin akışı degistirilmez halime hatun 1281 yilinda ölüyor osman dogduktan 20-22 yıl sonra oluyor. Esra bilgic in yerine baaka birisini sokup devam edilebilir di.BECERİKSİZLİK BU …

 47. Esra hanım başarılı bir oyuncu rolüne de yakışıyordu fakat aile saadetinden dolayı ayrılmasına sözüm yok elbette lakin gerçekten kopuk oldu bence yerine yine değerli bir oyuncuyla karaktere devam ettirilebilirdi. Böyle bitmesi bizleride çok üzdü

 48. Bu şekilde ölümü olmamisken neden böyle bir seneryo olduğu anlamadım bu bir tarih filmidir kesinlikle ciddi bir konuyu bu şekilde yansıtılması yanlış olmuş
  Osman Gazi anasiz buyumemistir
  Oyuncu değişikliği yapılabilirdi
  Bu olayı da Ertuğrul Gazi’nin rüya görmüş olsun duzeltilsin
  Tarih yalan söylemez
  Haftaya seyretmiyirum

 49. Esra bilgiç evine zaman ayıramıyor diye tarihi gerçekler saptırılır mı.???Yerine herhangi biri yine Halime Hatun olarak devam edebilebilirdi…Dizinin senaryo kalitesinin düşürülmesine izin verilmemeliydi… Bir daha da böyle dizilerde değil üç beş bölümlük magazin dizilerinde oynasın…Ayrıca Senaryo yazarına da yuuuhhh… Diyorum…

 50. Esra hanımın emegine sağlık fakat tarihteki gercekler bertaraf edilmemeliydi.Bence yakışık olmadı.Bir başka sanatcı aynı rolü oynamalıydı.Tarihe bağlı kalalım lütfen

 51. Iyice saçmaladılar noyanin çıkışı hep başa sarıyor kızdır ye izleyiciyi sıktı artık boyle devam etmemeliydi hazinenin ölümü insanı geriyorlar finale hizli sarsalar daha iyi olurdu

 52. 4 sezon dur seyrediyorum ama boyle sacmalik gormedim tamam bazi karakterler var hayali olebilir ama ana karakter bu sekilde olmez tarihin akisi degistirilmez. Esra bilgic in yerine bir baskasi konulup devam edilmeliydi. BECERIKSIZLER

 53. Diziden ayrılması doğru degil tarihte ne olduysa aynen devam etmeli yoksa izleyici tepki göstermekte haklı olur doğru bulmuyorum

 54. Dizide rolünün hakkını veren hanımefendi madem evine zaman ayırmak için ayrılıyorsa kendisini teprik eder hayatında mutluluklar dilerim sevgiki yönetmen kardeşim bayanın diziden ayrışması gerkiyprsa ozaman karekter değiştirin tarihi değiştirerek diziden bizleri soğutmayın

 55. Ölmesi yanlış zaten bu sezon 1 2 bölüm sonra dirilişi bitirip
  Kuruluş osman yapıp annesini halime hatunu orta yaşlı bir başka oyuncu seçilebilir ve ertuğrul karakterde orta yaşlı başka bir oyuncu ile değişir kimsede olmez dı saçma oldu

 56. Bu bir tarih filimi ise aslına uygun olmalı .Noyan erken ölmesi sonra dirilmesi.Halime hatunun zamansız ölmesi ,tarihi bilmeyenlere yanlış anlatiliyor.Esra bigic diziden ayrılmak istiyosa başka bir oyuncu bulunsaydi. Çok saçma sahneler.

 57. Tarihi işlediğiniz bu dizide istediğiniz gibi senaryo yazamazsanız. Madem örnek teşkil eden bir dizi doğru yönlendirme ve anlatım yapın.eger kafaniza göre tarihin akışını değiştiriyor ve yaşlılıktan ölen gerçek halime hatunu dizide keyfe keder öldürüyorsanız bu dizinin ömrüde bizde bitmiştir.hayaranlikla izliyordum şimdi saçmaladınız.tarihinize ihanet etmenizden dolayı artık diziyi izlemiyecegim…

 58. Çok saçma oyuncu kafasına göre tarihi bir karakterden nasıl ayrıldı yerine başkanı koysaydılar .halime hatun çok uzun yaşamıştır. Şımarıklık sadece

 59. Bence çok hata yaptılar geri gelsin kalbi durmuş gibi yapıp yerine başkası devam etsin bu tavsiye mi yapımcıya iletin

 60. Madem evine zaman ayıramadığı için diziden çıkmas gerejiyo karekterde değiştirin tarihi değiştirerek diziden bizleri soğutmayın

 61. Diziyi tarihe göre çekmeliler bence halimenin yerine başka biri geçmeliydi .bu dizi böyle bırakıp gitmek olurmu sevilen dizilerin karekterlerini iyi seçin sağlık proplemi hariç hetkez işini yapsın

 62. Yani başka bir karakter devam etsin onun yerine böyle senarypmuu olur işi varsa yerine başka bir oyuncu devam etsin

 63. Diziyi oyuncaga cevirdiniz gercekte boyle bi olum yok olen adam dirilip geliyo yalan ruzgari gibi mubarek

 64. Dixi geregi tarihi degistiriyolar diziden sogumaya basladim bu tur degisiklikler hiç hos degil boylesi bi dizi için

 65. Diziden çıkmasın ne anlamı kalacak daha dizinin hayme hatun nasıl çıkmadıysa onunda çıkmaması gerekir

 66. Bence ayrılmaması gerekiyor tarihimizi yansıttığı için beğeniyle izliyoruz sabırsızlıkla bekliyoruz böyle diziden ani çıkışlar dizide reyting düşürecek tir emeği geçen herkese teşekkürler

 67. Halime diziden çıkmasın ya onunbyerini kimse dolduramaz diziyi bozmayın çıkarsa hayranları çok üzülür

 68. Bence ayrılmaması gerekiyor tarihimizi yansıttığı için beğeniyle izliyoruz sabırsızlıkla bekliyoruz böyle diziden ani çıkışlar dizide reyting düşürecek tir emeği geçen herkese teşekkürler

 69. Esra Bilgiç Halime Hatun rolünde çok yakışıyor. Müthiş bir oyunculuk kabiliyeti var. Diziden ayrılmasına gerçekten çok üzüldüm.Kendisine çok teşekkürler.Mutluluklar.

 70. Esra Bilgiç Halime Hatun rolünde çok yakışıyor. Müthiş bir oyunculuk kabiliyeti var. Diziden ayrılmasına gerçekten çık üzüldüm.

 71. Adam gibi dizi yapıp tarihin akışına göre devam etsinler halime hatun gerçekte nasıl öldüyseki doğumdan sonra ölmedi dizidede öyle olmalı şımarığın biri istedi diye olmamalı yerine başka biri getirilebilirdi yanlış yapıldı

 72. Dizi tutarsa meşhur oluyorlar sonra bırakıyorlar. Daha önce bilmiyorlar mı vakit ayırıp ayıramıyacaklarını

 73. Çıkmasaydı keşke çok yakışmıştı rolünü çok güzel yapıyordu emeğine yüregine sağlik

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2018