Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Yaşamı Bilgileri

2017 – 2018 sezonunda Diriliş Ertuğrul’un kadrosu oldukça zenginleşti. Diziye giren oyuncularla daha güçlü bir kadro kuran Diriliş 25 Ekim çarşamba günü 2017 de 4. yeni sezonuna merhaba dedi. Kadrosuna bir çok oyuncuyu ve özellikle de Karaca hatun rolü ile Aslıhan Güneri katılmış bulunuyor. Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun Kimdir? Gerçek Tarihteki hayatı Yaşamı Bilgilerini buradan sizlere yazacağız.

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda izleyicilere bir çok yeni oyuncu tanıtılacak dizide. Bunlardan birisi de Karaca Hatun rolü olacak. Diriliş dizisinde büyük bir sürprizle gelecek olan Aslıhan Güner dizide Karaca Hatun karakteriyle karşınızda olacak. Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun kimdir kimin nesidir Gerçek Tarihteki yeri önemi Yaşamı Bilgileri gibi detayları sizlere sunacağız buradan.

Karaca Hatun (Aslihan Güner)
Şeytani bir kadındır. Bahadır Bey’in karısı ölünce onunla evlenmiştir. Bahadır Bey’e erkek evlat verebilmek için her şeyi yapmış ama olmamıştır. Ava çıkar, ata biner aynı zamanda savaşçıdır. Yeri geldiğinde sözleriyle karşısındakini yerle bir edebilir.

Dirilişte Karaca Hatun kimdir: Bahadır Bey karısı öldükten sonra Karaca Hatun ile evlenmiştir. Bahadır Bey’e erkek evlat verebilmek için çok uğraşan ancak bir çocuğu olmayan Karaca Hatun sıradışı hareketleri olan bir roldür. Ava giden, ata binen aynı zamanda savaşçı bir karakterdir. Karaca Hatun tesirli sözleri olan zaman zaman bu sözleriyle karşısındakini yerle bir edebilen bir roldedir.

Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun rolündeki Aslıhan Güner Kimdir: 17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Bir çok dizi ve filmde başarılı bir oyunculuk sergilen güzel oyuncu Şefkat Tepe dizisindeki başrol arkadaşı olan Mert Kılıçla evlenmiştir. Kehribar dizisinde Bahar karakteriyle unutulmaz bir oyunculuk sergilemiştir.

Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun Kimdir? konusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017